Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    válasz GIJoe #24 üzenetére

    Én se temetem hé!! :) amugy az uj core 2 douk szerintem se annyival gyorsabbak, de az is igaz ez csak az első sorozat amit gyártásba hoztak, biztos lesznek erősebbek is tehát az a 20-25% lesz talán 35 is, bár ez már a maximum, keruljon bárhányezeer dollárba.
    Gondoljunk csak bele AMD sorra hozta ki a nagyobb procikat, és csak annyi volt hogy szorzót emelte, mennyivel gyorsabbak lettek... Intel is ezt meglépi sztem. De ha AMD is átáll erre a csíksélességre akkor simán tud emelni órajelet , szórzót stb... a kisebb hőtermelés miatt, tehát a 20 % ot tuti behozza a jelenlegi processzorok icipici átalakításával (átállás a kisebb gyártástechnológiára). Elenben az Intel egy darabig gyorsabb marad az ezek után, 100% hogy kijövő újabb és erősebb procijaival.
    De AMD az is lehet hogy simán csak a kisebb szélesség miatt annyira le tudja szorítani a hőmérsékletet hogy csak emel 2őt 3 at a szorzón és máris egy core 2 duo teljesítményt kap.

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák