Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Kenny88 #53 üzenetére

    Tápnak elég egy passzív 300W-os FSP zen, bőven. Irgalmatlanul felesleges a 600 wattos táp. Nem kell nekem elhinni, de remélem, hogy elültettem a bogarat a füledbe, és utánanézel a megfelelő topicokban.

    Amit ezen megspórolsz, ahhoz tegyél még egy picit pénzt, és szerintem vegyél 2 giga ramot 1 helyett. Aki Core2-t vesz, az nem fél évre akar gépet, tehát hosszú távon jó lesz a 2 giga ram. A proccválasztás tökéletes.

    Alaplap ha jól látom, akkor NForce4 alapú. Egy i965/i975 chipsetes vagy nforce 570/590 talán szerencsésebb lenne tuning szempontjából. Ha viszont nem akarod szarrá hajtani a gépet, akkor jó ez az alaplap is. Az SLI-ről annyit, hogy nem. 7900GT-t veszel, ami önmagában is elég jó, hát még tuningolva. Namost ha sli-t akarsz, akkor még egy 7900GT-t veszel mellé. Azt viszont képtelen leszel kihajtani normálisan. Pl 3DMark06 alatt egy kártya 9800 pontot csinál, két kártya 12000-et. Megéri...? Sztem nem. Tehát az SLI ott számít majd, hogy 3 ezer forinttal drágábban tudod eladni. Más jelentősége nincs.

    A Zalman 9500-as felmegy rá, ez is szabvány 775-ös foglalat. Az alaplapot ki kell venni a hűtő rászereléséhez.

    Merevlemeznek WD-t ajánlok, vagy Hitachit. A Seagate zsír de lomha, a Maxtort én szeretem, de sokan mondják, hogy megbízhatatlan, Samsungot ne vegyél, mert borzasztó alapzaja van, zúg.

    Ööööö van még kérdés? :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák