Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz hito #3 üzenetére

    Úr Isten.. komolyan nem hiszem el, hogy ennyire unatkozol és ennyire nincs jobb dolgod mint jelentgetni meg ilyeneket figyelni! De nincs mit csodálkozni az önkéntes házmesterek országában mikor mindenki mindenkit feljelent ha kell ha nem. Megdöbbentél?! Basszus! Én tudod min döbbentem meg? Hogy pl ebola járvány miatt nemzetközi figyelmeztetést adtak ki, te meg ilyenen nyivákolsz mint egy hisztis sértett kisgyerek mint Cartman a south parkban mikor valami nem tetszett neki. Lehet hogy igazad van de komolyan kérdezem, ez most a legnagyobb gondod a világon? A kamu fidesz troll FB profilokat lopott képekkel miért nem jelentgeted ilyen buzgón??? Téged pont nem érdekel az igazság csak akartál magadnak egy kis ismeretséget és még fenyegetést is bele szőttél szépen a leveledbe. Szívből gratulálok, kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben hogy egy neten talált képet kiraknak egy portálra!

    A szerzőnek meg üzenem, hogy ne foglalkozzon ezzel, semmi rosszat nem tett, én a helyében még válaszra se méltattam volna ezt a fenyegetőző hangvételes üzenetet.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Zolik

    senior tag

    válasz kikikirly #29 üzenetére

    Szóval hiába nincs igaza mégis neki adsz igazat mert jobban bírod, értem. Aki gyógyszerre alkohollal való ivászatra buzdít és az neked normális ott nagy baj van...
    Elküldtem a fenébe? Kérlek idézd vissza, hogy hol.
    Elképesztően fel tud húzni az amikor nevetséges dolgok miatt képesek emberek "jogi úttal" fenyegetőzni mintha valami szörnyűség történt volna.
    Szerinted az ebola járvány baromság? lol. Csak próbáltam reagálni arra, hogy kinek mi a megdöbbentő!

    szerk: tessék okoska. Ez burkolt fenyegetés, ennyi.
    "archívumból és más keresőmotorokból történő törlésének elmaradása esetén az igényemet jogi úton kívánom érvényesíteni."

    bocs, nem vagyok fidesz drioid mint te és vannak saját önálló gondolataim. helyesen meg T-Systems volt nem telecom. De nektek úgyis mindegy ha hazugságról van szó.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Zolik

    senior tag

    válasz Tikakukac #32 üzenetére

    Értettem én, csak próbáltam ugyan olyan "komolyan venni" a választ mint ahogy a reakció született arra, hogy a cikkíró egy neten talált képet kitett amire jött egy "felháborodó levél". Ott is tudták miről van szó, mégse úgy oldotta meg hogy írt egy privit neki hogy sorry tesó ezt így nem ok, helyette kellett belőle egy kukoricára térdelpős cikket írnia.
    Bár megjegyzem ilyen formában ezt közmondást (hogy xanxra sört) még nem hallottam.

    vicces gyerek vagy. látszik hogy soha nem volt jogi ügyed. de tudod ami késik nem múlik ;]

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Zolik

    senior tag

    válasz Tikakukac #34 üzenetére

    Akkor sok sikert hozzájuk. Btw nem jósoltam semmit, csak úgy csináltál mint akinek fogalma nem lenne arról milyen jogilag burkolt fenyegetés, de nem baj, majd legközelebb :)

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák