Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olajka02

    aktív tag

    Az én meglátásom, az, az hogy a kártya jelenleg hiba nélkül teljesít, és valószínűleg erre a technikai megoldásra és annak esetleges hátrányaira a közeljövőben nem derülne fény.

    Inkább attól tartanék, hogy a 4K elterjedésével (ami szerintem 1-3 éven belül jóval elterjetebb lesz, mint napjainkban) előbb-utóbb szükség lesz mind a 4GB-ra.
    Jelen pillanatban is vannak olyan játékok (ha jól emlékszem a Shadow of Mordor) ahol a textúrák rosszul optimalizáltak és rengeteg memóriát esznek meg, sőt extra részletes beállításhoz a fejlesztők 8GB memórát ajánlanak már most.

    Meglátásom szerint ahogyan növekszik a kártyákon lévő memória mérete a játék és más egyéb szoftverfejlesztők igyekeznek majd azt kihasználni, és ezért én úgy gondolom - lévén, hogy a 970-es egy felsőkategóriás kártya - hogy így + 256 bites sávszéllel nem biztos hogy ez a termék kellőképpen jövőálló megoldás.

    Tudom hogy az az 500M amiről beszélünk nem biztos, hogy annyit nyom latba, mint amennyire most gondoljuk, gondolnám, de annak a hiánya, illetve lassúsága okozhat a későbbiekben "problémát", jelentkezhet észrevehetően.

    Én így gondolom...

Új hozzászólás Aktív témák