Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz bambano #63 üzenetére

    Köszönöm, hogy igy látatlamban is vélemyényt tudsz formálni az én hallásomat illetöen és fel sem merül benned, hogy esetleg felszerelés, beállitás vagy egyéb probléma miatt okozhatja ezeket a dolgokat.

    DE ha már annyira szakember vagy akkor biztos igy is meg tudod mondani nekem, hogy mit lehet változtatni az alábbi rendszeren , hogy javuljon a hangzás. Azon kyvül , hogy cseréljem le.
    Mert pont erre utaltam az előző posztjaimon, hogy a 5cm-es picsogos kialakitású egyberendszerektől még az én rendszerem is jóval jobb és ebből is ki lehet hozni a normális szinvonalat .ÉS tisztában vagyok vele, hogy nem audiofil rendszer,de nem is arra kell .Nem tudom, hogy ahol valahol valami teljesitmény felmerül ott bejön ez a tullicitáljuk a másikat és csak is a ultra max beállitás a 200fps bármelyik játéknál és hasonlók az elfogadottak aki már kevesebbel is beéri az már nem jó.

    Szóval az én rendszerem egy onkyo SRtx505E és egy SAL2610es szett.,egy 15m2es szoba 10m2én berendezve, sub nélkül. na én ezt már próbáltam mindenhogyan bekötni és állitani az erősitön,de semmi hangzásbeli változás nem történt, bikábelezve is volt,de nem lett erősebb a basszus és nincs is olyan, hogy a basszusok egy homogén alappal betöltség ezt a kis helyet és fél hangerőn hallgatva 40esen a 80ból a napi használat és akkor zárt ajtó mellett még simán lehet akár aludni is nem hallatszik át semmi.HDMI és optikai kábelek vannak csak használva

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák