Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Alert89 #30 üzenetére

    Nekem ami a saját t420-amhoz képest tényleges előrelépés volt az a mostani céges gép ami egy Elitbook 840 g5, eddig a kétmagos U-s procik nem igazán hozták a szintet. Igaz súlyban ez se lett jobb.

  • Timer

    veterán

    válasz Alert89 #30 üzenetére

    "Én nagyon meg vagyok elégedve a HP gépekkel. Lenovo, Dell lábvizet sem vihet nekik."

    Na ezen felröhögtem. A 840 G4 nem rossz gép, nálunk is van néhány, de ha ez is olyan tartós lesz, mint a korábbi generációs 840-ek, vagy épp ZBook-ok, akkor ez se él tovább 3 évnél. Mindeközben, a Latitude-5xxx-ek, amiket porbanszarbanszutyokban fürdetnek, bírják a strapát. Persze, nem olyan eye-candy kis szépségek, cserébe nem throttlingol lépten-nyomon mndegyik, mert hűtést se felejtettek el tervezni beléjük

    Az utolsó HP, amivel elégedett vagyok, az a 8570 EliteBook, na, abból is van három a cégnél, mind hibátlan, igaz, már csak a vastagságuk miatt is ölni lehet velük.

    Hogy a cikkhez is szóljak: volt a hőskorban AMD-alapú notebookom, nos, az azért nem volt egy fáklyásmenet. Notebook vonalon azért elég jól teljesít az Intel, bár az árazással itt is elgurítják a pöttyöst. AMúgy a piacnak nagyon jót tenne, hogy több Ryzen konfig lenne elérhető, de nem feltétlenül a business szegmensben. Először lejjebb kellene meg elsütni ezeket, pláne R5 vonalon, mert ott az IGP erejéből sokat profitálnának a koca gamerek.

    Amúgy a HP jobban tenné, ha megpróbálna nyitni az AMD felé is főleg desktop vonalon, az legalábbis minimum nevetséges, hogy 2 hónapos (!) határidővel tudnak szállítani 260 G2 Mini gépeket, és néha még ebből is kicsúsznak. Középkategóriás szerverre szintén másfél hónap a várakozási idő, legjobb esetben is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák