Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    Én a normál változatot használtam a közelmúltban több gép építésekor, és megmondom őszintén, hogy nagy jól sikerült ház. Az előlap: ízlések és pofonok. Viszont nagyon stabil, jól kezelhető, szerelhető, van a kábelezésnek is hely bőven, eléggé halk még a gyári ventikkel is (ha lábnál van, nem lehet hallani, csak ha letérdel hozzá az ember), Noiseblocker Eloopokkal pedig hangtalan. i7-6700 proci+Zalman FX70 egy Enermax TBSilence PWM ventivel+ MSI GTX1070, mindkettő 60 fok alatt max terhelésen is, a brutál nyári melegben.

    Három dolog hiányzott/hiba csak: frontaudio kábelének kivágás az alaplapi tálca alsó részén, valamint elől kétoldalt azok a fények nagyon nem kellenének, zavaróan erős a fényük, de azt ugye nem kötelező bedugni. Ezenkívül az előlapot csak brutális izomerővel lehet letépni, alig hittem el, hogy nem fogja valami csavar, annyira passzentosan rögzül.

    Én ajánlom nagyon.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

  • kekegsm

    őstag

    válasz Akula #15 üzenetére

    Miért kell mindenre rögtön a vérpistikére gondolni? Pl én úgy építettem gépet, hogy ne csak teljesítményben, hanem kinézetben is jó legyen. És nem vagyok vérpistike, nincsnek bent villódzó ledek, meg hasonlók, de igénylem a harmonikus, tetszetős összképet.

    Ha autót veszek, akkor se csak a lóerő és a fogyasztás számít, hanem hogy jól is nézzen ki.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák