Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz devast #37 üzenetére

    ")Pont ez volt a lényege a vibernek és társainak, hogy nem kellett még egy rohadt account-ot regisztrálni, nem kellett szétküldeni 500 embernek hogy ez meg ez a felhasználónevem/emailcímem stb, hanem a sima telefonkönyvedből szerzett információkkal tökéletesen fel tudta építeni a kontaktjaidat. Magától felvette neked az összes kontaktodat, és akinek benne vagy a telefonkönyvében annak is egyből látszódtál."

    Na akkor gondolkodjanak el azon az itenni hittérítők, hogy milyen jó is az, amikor nem akarsz valakivel kommunikálni. Megfogod, letiltod a telefonodban a hívásait, üzeneteit, és nem fog zaklatni.

    Na de ott van a Viber. Vesz egy pitiáner 5 forintos androidos telefont, egy dominó kártyát, letölti a Vibert. Beírja a telefonkönyvébe a számomat, és voálá, már is tud Viberen zaklatni, és le sem tudom tiltani. Ráadásul mindezt bármilyen nyilvános Wifi-vel ellátott területről megteheti.

    Ha nálad ez stimmel, téged ez nem zavar, akkor használd tovább a Vibert. De van, akinek kicsit fonotos a privát szférája.

    Szóval fogadjátok el ezt, és ne osszátok az észt olyanról, amiről még csak nem is hallottatok.. Ékesen bizonyítja ez az okos kérdés:

    "le tudsz tiltani PIN-eket (személyeket)- Miért, máshol nem?"

    Tisztán látszik, hogy nem használt még Vibert... pl.

    [ Szerkesztve ]

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • Bembee12

    aktív tag

    válasz devast #37 üzenetére

    #37:+1
    Nekem csak az a bajom a Viber-rel(Vájber) és társaival(Whatsapp), hogy amikor bekapcsolom a netet, akkor egyből elindul, háttérben, ha "kilövöm", akkor is újraindul, és így megy az ördögi kör.. Ez egy kevés Rammal megáldott telefonnál (HTC Desire) nem éppen előnyös... Az lenne a jó, ha én tudnám elindítani és magától nem lépne be...
    A BBM magától fut a háttérbe vagy csak akkor, ha én akarom?

    [ Szerkesztve ]

    Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

Új hozzászólás Aktív témák