Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    nem kell itt már 130-140-egy jogsihoz!
    nekem egy 100-asból jött volna ki, ha nem bukok meg, az is 1 éve volt lassan.
    Egyébként egyre több szórólapot dobálnak be hozzánk is autósiskoláktól, és egyre másra ajánlgatják az árat a másik alá, mivel válság van, nincs tanulójuk annyi(mondjuk ezt az árat én debrecenből mondom, más városban eltérhet ez)
    Egyébként a 70 ezer km-ről annyit, h könnyebb azt otthon, házilag is tekerni egy kedvezőbb állásra, mint gondolnád(már ha nem úgy 70ezer km, h már egyszer fordult;)), és ha nem a kilométer, akkor az idő eszi helyette a kocsit, garázs ide-oda

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • z0d1AK

    veterán

    válasz z0d1AK #1 üzenetére

    Egyébként én is nézegetem egy ideje a kocsikat, de még nem akarok venni, előbb legyen elég rávaló(már ha kell kocsi 300ft-s benzinár felett).
    Az viszont biztos, hogy édeskevés, ha a tulajdonos elmondására hallgatsz, még akkor sem, ha szépen mosolyog, és közelebb van a halálhoz, mint a szülinapjához.
    ha nem értesz jobban az autókhoz(nem arra gondolok, h kitudsz cserélni egy kereket, és egy pár izzót), akkor minimum olyannal érdemes csak menni, aki mind karosszéria terén, mind motor téren ért hozzá azért, mert lehet, h szépen le van mosva, csak naivként azt nem látod esetleg, hogy a kerékdob rohad, a kipufogóval együtt, és még a motorból is csöpög az olaj.
    szóval azért vigyázni kell, nemcsak az olcsó autókkal.

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • z0d1AK

    veterán

    válasz CreMindES #6 üzenetére

    Debrecenben lakom, és a Hajdúringnél tanultam.
    az elmélet+rutin+forgalom+vizsgák voltak 90ezer ft, és még erre jött12ezer ft, az egészségügyi vizsga, plusz az orvosi alkalmassági!
    a kresz oktatása elég fapados volt, viszont a forgalmi oktatóm elég jófej volt, és ha esetleg megálltunk kaját venni, akkor azt nem számolta bele, tehát az órákat pontosan le is vezettem, arról nem is beszélve, h tényleg jó oktató, dicsérte pár ismerősöm is, köztük egy volt oktató is.
    Ahogy látom, most még olcsóbban ki is hozható ott a jogsi, mint nekem 1 éve...

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák