Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CreMindES

    csendes tag

    Végigolvastam a hozzászólásokat, és bizony elég árnyalt a kép, de persze mindenki csak a saját oldalát nézi, valószínűleg én is...

    Nikolaij annyiban értek egyet, hogy régi japán autók megbízhatók, nekünk is volt egy nem épp hajadon korú Mitsubishi Trédiánk, anno svájcból behozva, első tulajtól, gyártásakor ami létezett benne volt, Svájc miatt még felezővel is rendelkezett. ELég ritka autó volt, így alkatrészt kapni picit macerásabb volt, de ez nem volt probléma, mivel nagyon megbízható kocsinak bizonyúlt, és bizony a jelenlegi VW Ventonkat (1994) még elpáholná simán, pedig ha jól emléxem az a kocsi '84-es vagy '86-os volt...
    Azt is meg kell jegyezni, hogy ugyanez nem igaz feltétlenül a 90-95 után gyártott japán termékek jó részére.

    Ariadne: Hogy kinek mennyire van szüksége gépkocsira, szerintem egyénfüggő. Engem pl. már gázolt el egy kocsi bicajjal (városban 90 körül...), és bár vidéki vagyok, de BP-n nincs az az isten, amiért bevállalnék napi 40 km-et biviklivel a pesti forgalomban...
    Mindazonáltal büszke lehetsz magara, egészségesen élsz, ez nagyon helyes.
    Mérlegelni kell, hogy kell-e vagy sem. Nekem egyelőre nincs, egyetemista vagyok, se pénzem nicns rá, se igényem, de talán pár év múlva munkábajáráshoz ha megtehetem, biztosan fogok venni, ugyanis az fix, hogy ebben a kisvárosban állás nem kapok a szakmámban. (bár manapság a jó állás mindenhol elég ritka kicsiny hazánkban).

    z0d1AK a jogsiról annyit, hogy ha nem Debreceni vagy (oda járok egyetemre), akkor biza 150 alatt felénk esélyed nincs megúszni a jogsit, még ha minden sikerül elsőre akkor sem. Ezelőtt pedig nagy divat volt Debrecenben is, hogy olcsón ajánlották a tanfolyamot, csak épp ha elbasztál valamit, akkor álljál félre, és szépen elmagyarázta az oktató, az idó telt a delikvens pedig addig se vezetett, addig se fogyott a benzin és nem kopott a kocsi...
    Természetesen ki lehet fogni jó akciókat, de elég ritka errefelé. Bár a válság lehet tényleg sokat nyom, a jelenlegi állapotról nincs tudomásom, csak annyi, hogy pl. Hajdúnánáson tuti nem vizsgázol le ennyiből, de a másfélszereséből sem.

    Üdv.: CreMindES

Új hozzászólás Aktív témák