Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz DigitXT #171 üzenetére

    Én nem ezekre gondoltam, ennél nagyobb léptékben "fantáziáltam".

    Én úgy gondolom, hogy a kriptovaluta azért jött létre, azért kezdtek el egyáltalán gondolkodni rajta, hogy kilőjék a bankrendszer, a pénzkezelés hátrányainak minél nagyobb hányadát egy alternatív fizetőeszközzel.
    Ha ez a rendszer, a köré épített trantakciós infrastruktúra masszívan megbízhatóbb, biztonságosabb és sokoldalúbb lesz, miközben gyorsabb és könnyebben kezelhető is tud maradni, mint a mai "pénz" koncepciója, akkor elsődleges fizetőeszközzé léphetne elő, egyre több helyen akarnák alkalmazni.

    Ezt pedig a mai, kiépült bankrendszer egész biztos nem fogja hagyni, biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb át tudná venni a kripto-rendszer minden előnyét, hogy a jelenlegi globális vagyon - és hitelkeret nyilvántartás és tranzakciós rendszer ott, azokban a kezekben maradhasson, ahol most van, miközben - a funkcionalitás hasonlósága és a rendszer elméletileg hasonló hatásfokú működése miatt a két oldal párhuzamos létezése értelmét vesztené.

    Mindegy, nagyon előre akartam látni, nem jött be.
    Ettől függetlenül a kriptocoin mint mostani befektetés - kérdésben támasztott, fentebb kifejtett nézeteimet továbbra is vallom, illetve azt is, miért van ekkora fórumháború akárhol, ahol a kriptovaluta témába kerül.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák