Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osibaa

    senior tag

    válasz erdoke #2 üzenetére

    Nem tudom mire alapozod ezeket az eredményeket, se az androidos tabletem, se a telefonom nem tud ilyet produkálni. A hideg bootolás legalább 8-10 másodperc mindkettőn, egy nap pedig nem 1%-ot csökken az akku, hanem kb. 20-25%-ot. Pl. a telefonom éjjel (6-7 óra alatt) 4%-ot eszik kikapcsolt wifivel, bluetooth-szal és adatforgalom tiltással. Az pedig, hogy a hideg bootolás Win8 alatt tovább tart, az nem feltétlen a tabletet minősíti, hanem az operációs rendszert is, aminél jóval nagyobb adatmennyiséget kell betölteni, hogy elinduljon.

    A másik ffelvetésed, hogy kell-e az embereknek Win8 tablet, a válasz szerintem egyértelműen igen. A francnak se volt kedve megtanulni az összes androidos appot és hosszasan keresgélni olyan szoftverek után, amik megközelítőleg tudják azt, amit Windows alatt megszoktam. (Én még nyitott vagyok ezekre, de a barátnőm semmit nem talál androidon.) Az egyetlen ok, ami miatt ezt vettem, hogy egy elfogadható kétmagos androidos tablet, IPS kijelzővel és 16 GB ROM-mal 45k, a legolcsóbb Win8-as pedig 165k.

    "40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

Új hozzászólás Aktív témák