Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz dabadab #28 üzenetére

    Aki nem akar bohockodni, az nem a legolcsobb kinai cuccokat veszi meg, ugye.

    Ha a főzött ROM megy rajta akkor nem biztos hogy a tabblett a hibás, amúgy Cseh vagy mi a bánat de mint mindent Kínában csinálták, egyszerűen harmatos egy Win mellett ezt a 15 éves fiam is kijelentette aki ugye nem annyira foglalkozik a gyártóval vagy OP rendszerrel mint inkább a használhatósággal.

    Persze fészbuk Gizinek az Armos a legjobb mert lájkolni kiváló és Win-ről nem is hallott.

    [ Szerkesztve ]

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz dabadab #75 üzenetére

    Operában nem működik a Neptun lenyíló menüje, Dolphinban menne, csak középrehányja a felugró ablakot stb stb, egy csomó weboldal hibás, és sokszor megesik, hogy váltanom kell.

    Azt meg végképp nem értem, hogy egy Tegra 2-es procival, ami azért nem szar, miért nem AZONNAL jelenik meg minden weboldal, ahogy a régi notimon 800 mhz-re butítva. Lehet a legújabb hiper szuper tableteken, meg iPad-en már igen, de azért annak el is kérik az árát, ráadásul 10 col nekem nem kéne.

    A vezérlési problémákra meg ott a kapacitív toll. Nekem ne mondja senki, hogy azzal nem lehet produkálni tökéletes működést... Régebben volt, hogy rajztáblát használtam egér helyett PC-n, és simán kényelmes volt azzal böködni. Sőt egy Photoshopnál még előny is, ha touchscreened van. Egy profi animátor ismerősöm, akinek rengeteg munkáját ti is láthattátok, reklámok, klippek és animációs filmek formájában, egy 13 colos x86-os régi kifordítható tabletet használ, és tökéletesen megvan vele.(Flash-ben dolgozik pl...) Plusz láttam már olyan Inteles x86 tabletet, amibe Wacom rajztábla van beépítve. Na abba már tényleg nem lehet belekötni. Ha meg végképp nem működik a dolog, akkor elviszem a kis noti egeremet, és rápöccintem, kitámasztva...

    Másrészt meg ott a dokkoló, és akkor már tényleg egy teljes értékű laptop lesz...

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz dabadab #82 üzenetére

    Manapság olyan médialejátszót nehéz találni, ami valamilyen átvitelt nem támogat. :)
    Viszont az Apple TV 30-ért mindegyiknél jobb megoldás. Persze ha csak erre használja az ember, akkor kicsit luxus érte még ennyi pénz is, bár hosszú távon talán megéri. Nálunk nagyon bevált, az asszony és a gyerekek is egy-két tapival ki tudják rá küldeni a tableten nézegetett képet vagy YT videót, ill. hallgatott zenét.

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz dabadab #85 üzenetére

    Ezzel éppenséggel nem volt komoly gondom almás készülékekkel, pl. Real Racing 2 simán Full HD-ban megy ki a tévére (nem is akármilyen grafikával), de filmeknél és be tudtam állítani a 720p-t, amit éppen az adott megjelenítőre szántam.
    Prezit is néztem már HDMI-s projektoron iPadről, azzal se volt gond.
    Szállodában eddig maradtam a laptopnál, mert két Apple TV-t nem veszek, hogy legyen egy a táskában is. :N

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz dabadab #80 üzenetére

    "Meglehetosen gyenge hardverrel, tulajdonkeppen egy kicsit tuningolt Brazos lesz benne, annak a hasznalhatosagaval kapcsolatban meg hat azert... elegge megoszlanak a velemenyek."

    Ember, ki sem jött még a cucc :D de mélyen tisztelem a jós képességeidet :B
    Különben meg a videók nem annyira ezt tükrözik. Az fix, hogy az Iconia W700 nagyon tetszik, és ez grafikailag ütősebb lesz sokkal annál. Ettől függetlenül lehet, hogy Inteles tabletem lesz, csak nagyon drágák még.
    Nekem lassan érik egy laptopcsere, és 100% hogy egy öszvér x86 rendszer lesz. Akár ilyen, akár hajtogatós, dokkolós stb. Ez jobban tetszik, mivel szétszedhető.

    Ha az animátor ismerősömnek megfelel egy ilyen professzionális munkára, akkor én is beérem vele. Azok az eszközök a vastag ormótlanság és az aktív hűtés miatt nem tudtak elterjedni. Most ezek az akadályok elhárultak, már csak az árnak kell csökkenni.

    Használtam remote alkalmazást telefonon, de ennek hol van köze ehhez? Lassú és nehézkes, főleg ujjal.
    Egy 13 colos tableten már elég jól lehet nyomogatni a gombokat tollal... Különben meg valószínűleg az utazáshoz szükséges dolgok ott vannak a Metro felületen, ami meg tökéletes ujjal is.
    Ja és lehet kapni olyan tollat, amin van gomb is. Itt van ehhez hasonló S-Pen,
    [link]

    Ez még nyomásérzékeny is.. Főleg, hogy el fognak terjedni ezek a gépek, biztosan dögivel lesznek majd rendes működő, nyomásérzékeny wireless tollak, nem csak egy kapacitív virsli..

    Ezzel pedig 100%-osan kényelmes használni asztali alkalmazásokat, mondom egy időben a rajztábla volt az egerem.

    (Amúgy teljesen irreleváns ez a probléma, mivel ott a Metro felület, ott a dokkoló, ott a külső egér... Notira is, ahol tudok mindig egeret használok, nem szeretem a touchpadot... Szóval csak emiatt ellenezni egy ilyen eszközt szimplán butaság)

Új hozzászólás Aktív témák