Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz Khelben #9 üzenetére

    Sajnos a T széria is nagyon más már.T500 tól 530-ig,és t400-tól 430-ig minden használtam.a bill megváltozott sajnos sokkal roszabb let,és az összeszerelési minőség is más már.nem azt mondom hogy rosz,de meg sem közelíti az rédebbi szériákat.t 430 at el is adtam mert ráadásul melegedett is.ráadásul a Lenovo ThinkPad T540p evvel a kijelző felbontással egy vicc ennyiért.

  • .mf

    veterán

    válasz Khelben #9 üzenetére

    Csupán annyi, hogy már csak névleg Thinkpad. Sajnos egy T440 a munkagépem. Ergonómiailag köze nincs egy 5-8 évvel ezelőtti TP-hez: a billentyűzete szörnyű, egyik legrosszabb üzleti notitól, pedig az előbb említett időszak alatt 10-15 fajta üzleti noti járt kezeim között. A gombok nélküli touchpad agyrém. A portok elrendezése átgondolatlan. A zsanér nem tartja meg a kijelzőt, ha 30° alá hajtom, becsukódik. A Thinkvanyád szoftverek olyan fícsörökkel gazdagodtak, amik csak tovább rontanak a felhasználói élményen (pl. online telco elkezdődött. Gyorsan bedugom a fülest, hogy másokat ne zavarjam és hogy jobban halljam. Várt eredmény: fejhallgatóból szól. Valóság: amíg újra nem indítom a programot, továbbra is a hangszóró megy. :W S a legrosszabb, hogy sehol sem találom, hogy hol lehet ezt kikapcsolni)

    8zabi: akkor nagyon szerencsés vagy. Nekem pár év után a kábel kontaktos lett előbb a dugós végén, majd az egyik fülhallgatónál. Igaz nagyon sokat is vittem magammal.

    mintAdarab: nem vagyok benne biztos, hogy az olyan hangzást nyújtana. Biztos vannak annál jobb választások is. Pl. itt a nagy head-fi teszt (na jó, lehet, hogy manapság már egy kicsit sok lesz elsőre :DDD). Én jelenleg egy Sony MH1C-t használok, bár nálam eléggé szűkítette a kört, hogy headsetet kerestem, és a hang után másodsori elvárás volt, hogy strapabíró is legyen.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák