Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Khelben #9 üzenetére

    Csupán annyi, hogy már csak névleg Thinkpad. Sajnos egy T440 a munkagépem. Ergonómiailag köze nincs egy 5-8 évvel ezelőtti TP-hez: a billentyűzete szörnyű, egyik legrosszabb üzleti notitól, pedig az előbb említett időszak alatt 10-15 fajta üzleti noti járt kezeim között. A gombok nélküli touchpad agyrém. A portok elrendezése átgondolatlan. A zsanér nem tartja meg a kijelzőt, ha 30° alá hajtom, becsukódik. A Thinkvanyád szoftverek olyan fícsörökkel gazdagodtak, amik csak tovább rontanak a felhasználói élményen (pl. online telco elkezdődött. Gyorsan bedugom a fülest, hogy másokat ne zavarjam és hogy jobban halljam. Várt eredmény: fejhallgatóból szól. Valóság: amíg újra nem indítom a programot, továbbra is a hangszóró megy. :W S a legrosszabb, hogy sehol sem találom, hogy hol lehet ezt kikapcsolni)

    8zabi: akkor nagyon szerencsés vagy. Nekem pár év után a kábel kontaktos lett előbb a dugós végén, majd az egyik fülhallgatónál. Igaz nagyon sokat is vittem magammal.

    mintAdarab: nem vagyok benne biztos, hogy az olyan hangzást nyújtana. Biztos vannak annál jobb választások is. Pl. itt a nagy head-fi teszt (na jó, lehet, hogy manapság már egy kicsit sok lesz elsőre :DDD). Én jelenleg egy Sony MH1C-t használok, bár nálam eléggé szűkítette a kört, hogy headsetet kerestem, és a hang után másodsori elvárás volt, hogy strapabíró is legyen.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák