Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inferno88

    őstag

    válasz Jhonny06 #3 üzenetére

    ááá..dehogy.
    Egyetemen(BME-VIK) mikor notebook-os kérdést tesz fel valaki levlistán és azt vitatjuk,hogy melyik márkákból érdemes válogatni,akkor előjönnek érdekes sztorik.1 év alatt magától szétrepedő káva,kieső billentyűzet,halott töltők....Persze mindig van,aki teljesen elégedett vele.

    "Én 3 éve vettem egy Acert. Nagyon jó ár/érték arányú gép volt, és még azon belül is leértékelve. best buy. Ugyanakkor már látom, hogy annyira nem hosszútávú egy laptop. Nagyon vigyáztam rá, max 2-szer esett le, akkor is táskában. 2 év után meghalt az akku, kb 7 percet bír, 2 és fél év után pedig a DVD meghajtója mondta fel a szolgálatot, és ha egy kicsit megnyomogatod, hallod, hogy nem túl masszív, mert recseg-ropog. Ezen kívül nagyon melegszik, úgyhogy érdemes gyakran kifújni. Integrált VGA van benne (X3100), akkor egyik legjobb volt szerintem, ma már egyértelműen elavult. Keresztanyámék kb. akkor vettek egy Dell notit, egy picivel erősebb procival, több RAMmal, és egy olyan 30-40el fizettek érte többet. De nagyon úgy érzem, hogy mégiscsak megérte volna hoszabb távon olyat venni."

    "Én is egy acer gépet vettem 2 éve, nekem is van rá garibővítés, ami pont jól jött, mikor 1,0000001 év után elkezdett nem tölteni, akkor ingyen cserélték benne az alaplapot
    Most ~2 éves, tegnap este az alsó venti egyik lapátja LETÖRT, így magától, azóta itt csörög benne ez a szar, és néha beszorul a [maradék] venti meg a borítás közé, és akkor nem pörög...
    A dvd meghajtója, már akkor meghalt mikor legelőször visszaküldtem, azóta újat raktak bele, de már ezis megfingott. Az aksit le sem merem mérni, 10perc körül lehet max. A consider replacing your battery üzenet, már majd egy éve itt csücsül a taskbaron. A mikrofon sem jó, meg van törve a kábel, ha sokat hajtogatom a kijelzőt, akkor van olyan póz, amiben működik. Nagyon,nagyonnagyonnagyon melegszik, sokszor ki is kapcsol emiatt."

    Most csak 1 threadből szemeztem,a többi acert is tartalmazó 22-ből

    Amúgy az 1 év garijukkal felőlem elmehetnek az Antarktiszra fagyit árulni.Hát nem fura,hogy a Teszkóban is Acer/Emachine gépeket kapni?

    Semper fi!

  • Sandrew

    őstag

    válasz Jhonny06 #3 üzenetére

    2Hónapja vettem az én 5750G-met. Hibátlan. Minőségük is jó. De ezek amik a cikkben vannak drágák nem is kicsit :Y

  • Z86

    őstag

    válasz Jhonny06 #3 üzenetére

    Ha azt vesszük, hogy az alap 1 év garancia mellé mindenképp ajánlatos venni +2 évet (kb. 20k), akkor már nincs akkora árelőny.

Új hozzászólás Aktív témák