Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz b. #37 üzenetére

    Tehát az ESD-re hasonlít a legjobban a jellegéből adódóan. (az az igazság, ha rákeresel, hogy retail version annak 3/4-e az olcsó kulcs. nem láttam a világon egy disztributort vagy resellert így hirdetni, pedig már sok mindent láttam.. )

    Nem szeretnék indiszkrét lenni, de a származási bizonylat az mit takar? Mert ha nincs benne az az e-mail amit a Microsoft küldött ki a kulccsal együtt az első végfelhasználónak, akkor semmit sem ér. Arról nem is beszélve, hogy az első végfelhasználó eladta a kereskedőnek, az meg eladta neked. Ennek ilyen szinten kell követhetőnek lennie egy audit esetén. :)

    De mondom nem lenne életszerű, hogy egyszer veszek egy retail kulcsot 80 ezer forintért és én azt 5 ezerért eladom egy újrahasznosító cégnek, még akkor se ha van belőle 1000db-om. :D Ez legfeljebb akkor lenne életszerű, ha pályát váltanék és nem lenne szükségem soha többet Windowsos számítógépre, de akkor sem adnám ekkora bukóval. :)

    Amúgy erre az ESD-re visszatérve. Windows-t nem vesz senki kb. ebben a formában Magyarországon...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák