Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz hallador #46 üzenetére

    Látom Te nagyon bele vagy szerelmesedve ebbe a magnézium sztoriba...lassan azt kell hinnem, hogy valami színesfém kereskedő vagy. :D
    De megsúgom, hogy némi továbbképzésre szorulsz... van T520 és T440 után is a hőn áhított színesfémedből a gépek belsejében. T460 Lenovo ThinkPad T460P’s bottom case, it is made of magnesium alloy. Thinkpad P50
    W540
    Az én W541-em belső kerete is alu-magnézium, mivel a bill. cserénél igencsak látható a alu ötvözet...kapirgálni nem fogom, hogy miből van, van némi rálátásom a dologra és meg tudom különböztetni a fémet a műanyagtól.

    Én soha nem azért vettem a TP gépeket mert meg van benne alu-magnézium ötvözetű roll cage vagy ki hogy nevezi. A T500-am amit anno vettem, asszonykám használja és a mai napig semmi baja...egyedül a zsanért cseréltem pár éve, mert már csúnya nagy holtjátéka volt.

    Egyszerűen ezekkel a gépekkel volt mindig a legkevesebb bajom.

    Azt meg soha ne írd hogy "magnézium" mivel az puha fém...szarul nézne ki ha csak ez lenne a gépekben, az általad említett merevségtől igencsak elbúcsúzhatnál. Valamint tiszta fehér oxid réteg lenne a gép belülről. Inkább dúralumínium ami a gépek vázát alkotják, minimális magnézium ötvözettel.

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák