Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz -NRGyP- #36 üzenetére

    A Mistral-t konkrétan tudom, miért zárták be, de nyugi messze semmi, de semmi köze nem volt a Sulinet-hez.

    Én meg konkrétan tudom, hogy ez erősen közre játszott. Ugye azért csúsztatás van a mondandódban, mert a Mistral akkor már csak egy üzlettel rendelkezett a 1x-ből ugye? Az az ha ez úgy zajlott volna, hogy az összes város összes üzletét bezárja egy időben, akkor OK igazad van, de konkréten mikor bezárták, akkor már köze nem volt az 5 milliárdos fénykorához, meg üzlet, és alkalmazott számhoz.
    Az, hogy ott dolgoztál pont semmit nem jelent.

    A Mistral-t konkrétan tudom, miért zárták be, de nyugi messze semmi, de semmi köze nem volt a Sulinet-hez.

    Pontosabban mikor másodszorra mentek ki akkor zárták be, mert először ugye nem.

    de azért ment ott egy-két dolog, de azt hiszem a tékozló homáron sok minden fent is van ha érdekel nézz rá

    Nekem nem kell ránézni, pontosan tudom...

    Mint a legtöbb magyar cégnél, csak a Mistral pont volt akkora, hogy bárkinek szúrja a szemét, a magyar piacon. Ha nem is az utolsó 2 évben.

    de hát nem az eladó/szervizes döntött a garis dolgokról, hanem a tulaj, azt meg be kellett tartani, ha dolgozni akartál.

    A szervízvezető helyettes döntött 1000 esetből 999 esetben, ha Ő nem volt akkor a szervízvezető.

    A tulaj max akkor ha már a kettő felső vezetőnek nem sikerült. Az üzlet politika megint más kérdés. Az pedig megint más kérdés, hogy a fogyasztó védelmi törvények akkor sem a fogyasztónak kedveztek.

    Na csak ennyi, egyébként nem tudom a többi céggel mi történt, de az általad említettről konkrétan igen :)

    Hát te tudod.

    Azóta szerencsére milliószor jobb és teljesen más munkám van, itt nem is félek az ilyen meglepetésektől. Itt nincs rá szükség és be sem jutnának :))

    Hát ennek örülök. Nekem is. De soha nem fogom elfelejteni, mert rengeteget tanultam, és mindig hálás leszek azért a pár évért.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák