Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    válasz Create. #37 üzenetére

    Házat elég nehéz lenne venni rajta feltűnés nélkül.

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Create. #37 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy kvazi utolerhetetlen maga a tevekenyseg, es nem hiszem, hogy lenne olyan banyasz aki onkent bejelentene. Azt meg ne is nezzuk, hogy egyik nap ennyit er a vegtermek a masik nap meg sokkal kevesebbet, vagy tobbet es ameddig nem valtod at valami hivatalos penznemre, addig beveteled nehezen forintosithato.

    Meg a sharing economytol is megfoghatatlanabb dolog lehet ez.

    Talan azert nincs meg 6700, amiert Ryzenekbol is a 7-es szeriat kezdik arulni elsonek. Valogatjak a chipeket es csak akkor jonnek az olcsobbak, ha mar van eleg, hogy a partnereknek megerje beinditani a gyartosort. Szoval le kell valogatniuk nem keves olyan chipet, ami nem felelne meg 6700XT-nek, de megfelelne 6700-nak. Amilyen hiany van, most nem fognak bealdozni egy jobb chipet sem, hogy hamarabb kihozhassak az 6700-at.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • relixo

    tag

    válasz Create. #37 üzenetére

    Ha egy régi szériás alsó kategóriás kártya is 200-250 ezer (árukereső adatai alapján mai nap) akkor szerinted nem tök mindegy ,hogy jön-e az alsóbb szegmensbe valami vagy sem? :U
    Egy az ,hogy az alsóbb szegmensbe minimális árat várnának az emberek másik az,hogy ennyiért ki az a bugyuta ember aki megvenné őket? - ár/érték arány csak jelent még valamit-
    Úgy el van ez már cseszve ahogy kell!! Megoldás pedig évekig nem lesz de lehet már soha. :W
    Nem akarok senkit lelombozni,de vegyük figyelembe,hogy ez nem a szokásos videokártya árkilövés amik voltak régebben. Aki követi a híreket a világba annak nagyon jól tudnia és látnia kell,hogy a gyártási nehézségektől kezdve a szállításig és a sok b*rom bányászig meg scalper-ig a víruson át a politikáig minden kihat erre. Ezek olyan súlyos együttható tényezők amik nem hónapok alatt változnak majd meg hanem több év alatt.

    Azt meg már nem is említem,hogy kis hazánkba a nyerészkedés pofátlan és gátlástalan méreteket öltött az mire csillapszik szintén plusz fél év vagy év azon felül mikor majd már rendeződne a helyzet HA még egyszer az életbe egyáltalán rendeződik ez. Mindenesetre 2025 előtt senki ne akarjon szerintem 300 ezer alatt vásárolni valamire is való GPU-t.
    És mondom ezt úgy,hogy új gépbe egy régi 1050 kártyát kellett átraknom a régi gépemből, tehát engem is érint ez a dolog nincs 2080 meg akárhányas kártyám mint egyeseknek akik könnyen ugatnak,hogy nekik mindegy meg nem értik a helyzetet.... ;]

Új hozzászólás Aktív témák