Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-Master

    tag

    Nyugodtan vegyétek, nekem STR-DH740 van és eszméletlen jó minden téren. Ez volt az első 4K-s Sony, a System Fidelity egy Sokol rádió hozzá képest. A hangfalaim azok maradtak a tömör cseresznyefa System Fidelity-k, de azok szerintem nem olyan rosstak, csak az erősítőjük trágya. Elöl 2,5-ös inakustik kábelekkel 192/24-es vinyl ripek gyönyörűen szólnak foobaron a GTX650-em hdmi kimenetén keresztül.

    Persze hallottam már jobb rendszert, de 2 évvel ezelőtt 100 ezer forintért semmi nem rúgott labdába mellette. Hangzásra azt tudom mondani hogy tökéletesen kiegyensúlyozott. Olyan mint a Sony fülesem. Vannak szebb mélyek, csilingelőbb magasak, részletgazdagabb középtartományok, de a Sonyk az árukhoz képest szerintem a legjobbak és abszolút nem túlárazottak. Nincs az hogy a mély elnyomja a magasat vagy fordítva. Legtöbbet rockot hallgatok rajta azt nagyon szereti. Legszebben a Europe - Final Countdown 192/24-es masterdisk-ripje szólt rajta, de a többi glam metal (Poison, Quiet Riot, Autograph) és a soft rock (Oasis , Keane, Lenny Kravitz) is nagyon részletgazdag rajt. És az első erősítőm ami a DragonForce-ot se torzítja :)

Új hozzászólás Aktív témák