Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz Kobe #16 üzenetére

    ez mar 160k, de nem leszek ennyire szörszalhasogato :) viszont a 2kg nem 1,7kg es az femvaz amit folyton emlegetsz meg mindig csak müanyag. 300g tenyleg nem keves, ha szeretnek felesleges sulyt cipelgetni akkor nem ThinkPad X-et veszek, hanem T-t, az ultrahordozhatosagnak mindig megkerik az arat, az al-mg vaz sem ingyen van, nyilvan nem a hardver miatt +100k

    "műanyaggal kapcs, mire gondoltál, kapjak elő egy ISO szabvány leírást vagy töréstesztet esetleg ?" azt elfogadnam, köszi, igy dobalozni ilyen szavakkal semmi ertelme. milyen sony-t tapogattal, ami alapjan ki tudod jelenteni az egesz termekpalettera, raadasul arkategoriatol függetlenül, hogy silany minöseg? En nezegettem ezt e gepet üzletben es nem ereztem gagyinak, söt, igen jol összerakott darabnak tünt, egyedül a billenyüzettel kapcsolatban voltak ketsegeim, de ez talan altalanosan a szigetes kialakitasra ervenyes. Amugy ennek a gepnek aluminiumbol van a csuklotamasza/billentyüzetboritasa.

    "fémváz fémház egyszerű leírás, én utóbbit többre becsülöm, mert a gépemre vigyázok mint a szemem fényére, ergo max akkor ejtem le ha egy kamion gázol el....gyanítom a neméppóccsó samsonite duplapárnázott táskában még azt is könnyebb sérülésekkel úszná meg mint én ellenben eléggé zokon venném ha a kéztámasz fényesre kopna fél év alatt pl....ami a sony műanyagját ismerve esélyesebb"

    En többre ertekelem a fem vazat, nem veleletlen, hogy a T42-öm 7 ev hasznalat utan is tiptop allapotban van es a müanyag boritas ellenere, sincs rajta semmi kopas.

    A probook rendelkezik billentyüzetvilagittasal is? csak mert ez igen

    "szövegértelmezés, megint. Az utazóakku kapacitása az alap, a 8 órás üzemidő, dehát mindegyik modernebb 13as gép elmegy ennyit saccperkb."

    Lehet en ertek felre valamit, de az alap akkuval elmegy 8 orat, ha az utazo akksit rapattintod 16-ot.

    "9 cellás akkumulátorral dell xps em 11.40 percet bírt, intenzív használattal 6 órát,pedig kicsivel több kraft van benne mint ebben a vaioban, megnéznéd?"

    ebben a gepben 6 cellas van, akkor ne 9-eshez merd mar, 9-essel ez is elmenne 10 felett

    "1 akksira nézve megint max átlag 8 órát jelent ami ilyen gépnél nem kiemelkedő"

    tenyleg nem, bar 6 cellastol nem rossz, amugy akkor mi volt a problemad az akkuval?

    amugy meg mindig nem ertem mi a problemad, ez a gep egyertelmüen nem neked keszült, egyszerüen nem kell megvenni, persze ha jol esik kritizald, csak ne ilyen mellebeszeles szintu megmagyarazasokkal, ennek igy semmi ertelme

    Drughi: igen, van rajta billzet vilagitas

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák