Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    Ebből a táblázatból én azt olvastam ki, hogy nem rontottak az LX3-hoz képest - de nem is sokat javítottak: Ha alapvetően ugyanez az optika maradt (persze csak meghosszabbítva), akkor, ha még lassúbb lett, vajon mennyi idő alatt fogja most végigtekerni 24-től 90-ig? Az LX3-on az f/8 már igencsak difrakció-közeli élmény, nem szeretném megtudni, milyen lehet az f/18 az LX5-ön.
    Az automata fehéregyensúly-eltolás már az LX3-ban is kiválóan működik. Remélhetőleg az 1:1 képarány itt már kikerül a megfelelő gombra.
    Az LX3 iso3200-za fekete-fehérben az én igényeim szerint használható volt, milyen az, ha egy kompakt gépben nincs használhatatlan iso? Itt majd lesz :K
    Ha most vennék új gépet, persze LX5-öt vennék, de a MLacától vet LX3 marad még egy jó ideig! (Céges 7D mellé ideális a zsebből kirántható 18-60mm, ráadásul még az EX580II-vel is összebűvészkedhető)

    Ja, és még egy észrevétel: nem furcsa, hogy most is annyi az új LX3, mint amennyibe került, amikor megjelent? (Na jó, közben volt drágább is, de olcsóbb?)

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák