Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz troviko #2 üzenetére

    Az első színes kijelzős telefonnál is az volt az első gondolatom, hogy ez meg minek a telefonba. Szintén ez volt az első kamerás mobilnál.
    Aztán mindkettő esetében (meg még pár másiknál is) egyértelművé vált hogy igenis hasznos dolog.
    Tehát a hajlítható telefonok is még több dologban is hátrányban vannak a hagyományos társaiknál, de ezeknek is csak időt kell adni és le fogják hagyni a ezeket.
    A másik ok meg az hogy annak ellenére hogy megjelentek ezek a piacon rengeteg hagyományos is kapható, tehát ha téged nem érdekel a hajtogatható akkor max ne vedd meg, de azért akiket érdekel azoknak fejlesszük nyugodtan.
    Én ilyenkor mindig a f*szbookot szoktam felhozni példának. Én nem vagyok fent mert engem nem izgat a dolog, de attól még nem követelem a betiltását mert tudom hogy mennyi embernek jelent egy mindennapos használatot. Egyszerűen csak nem használom.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák