Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Remek írás! :DD

    Én is szoktam hasonlókat művelni borotválkozás előtt. A hajam 8 éves koromig szőke volt majd elkezdett barnulni és most szökés barna így 18 évesen. A szakállam valami borzalmas... vörös színe van és valami brutális mikor borostás. Barátnőm haja ha ki van engedve akkor mindig beleakad mikor megszeretgetem. 16-17 évesen ha nem borotválkoztam meg akkor simán 23 évesnek néztek (ami néha az előnyömre is vált ;] ) A nyakam eszméletlen érzékeny. Egyszer ismerősnél télen vacsora volt és indulás előtt megborotválkoztam majd sálat tekertem a nyakamba mire oda értem olyan vörös színű volt a nyakam és annyira égett hogy nagyon rossz érzés volt.

    Az eldobhatós borotvával kezdtem... nem mindig sikerült sérülés mentesen borotválkozni... Volt egyszer, hogy az átlagtól eltérően kicsit jobban látszik az ádámcsutkám na annak a kiálló részét lenyisszantottam folyt is a vér, de nem volt olyan vészes engem nem izgatott különösebben mert tudtam, hogy nem olyan mély de mikor édesanyám meglátta elkezdett sipákolni :DDD A másik véres mutatványom pedig az volt mikor a pajeszomat vágtam le és bele vágtam a fülcimpámba akkor is folyt a vér egészen a nyakamig.

    Most van egy Philips 3 körpengés gépem amin van pajesz vágó is. Nem rossz kis gép csak ha már nagy akkor a nyakam és a szám felett lévő szőrt húzza eléggé. Olyankor inkább a pajeszvágóval levágom a bajuszt majd végig futok rajat hogy sima legyen.

    Arcszesz pedig Axe Afrika. Jó az illata de sajnos nem sokáig érezhető.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák