Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz Bird #9 üzenetére

    Ne legyél már te is korlátolt felfogású. Ez egy 5 éves indoklása amit most tolsz. "Ha nem tetszik valami akkó csináld jobban".

    Ember ezt a faszit azért fizetik, mert ez a munkája.Ha én ilyen szarul végezném az enyémet már nem lenne hol dolgoznom. Ha ezekkel majd tisztában vagy majd meghallgatlak.

    Egyébként még 1x leírom, mert úgy látszik elsiklottál felette. Nekem NEM emberileg van vele bajom és nem is a kommentátori tudásával. Hanem azzal, hogy az elmúlt években belekényelmesedett a pozíciójába és szarik a kritikára és fullba tolja a kretént. Nem készül fel technikailag az adásokra (legalábbis amiket mond azok alapján nem eléggé).

    Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket.

    (#12) N€T0X|N

    Éppen erről beszélek. Ha épp nem történik semmi a pályán akkor lehet az új fejlesztésekről / igazolásokról beszélgetni, de nem ilyen idióta szarságokról, mint amiket felhoz.

    Illetve nem muszáj neki végig pofáznia, lehet néha hallgatni az autókat is, ha épp értelmes hozzászólása már nincs a látottakhoz.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák