Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    Faszság Abu-t lehúzni bármiért is. Csilliárd nála sokkal jobban részrehajló, általatok is említett szemellenzős barom ír angol nyelvű, online szaklapokban. Kevés van, akit valóban pártatlannak lehet nevezni, de annál többet találni olyat, aki azért szakmainak tesztel, értékel, de tudni vagy sejteni a saját véleményét is. Mindeközben a teszt vagy cikk objektivitása sem sérül. Szerintem. Értsük meg! Vannak százszor szarabb újságírók garmadával a nagy angol techsajtóban. Abu bőven az elit kategóriában van a tudásával. Magyarországon meg tényleg kevés hely van, ahol olyan szakmaisággal találkozni, mint itt. Ez még akkor is igaz, ha a clickbait cikkek és cikkcímek, meg az átvett, fordított cikkek is bőven vannak. Ha nem érti meg valaki, hogy arra a mai médiavilágban meg egyszerűen szükség van, akkor annak tényleg csak a YouTube marad, de ott ugyanezzel szembesül, csak nem hajlandó tudomásul venni. Persze ekézni még mindig könnyebb. :K

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Cifu #44 üzenetére

    Cifu! Mondd, hogy nem valami überpörgős FPS-t tolsz 60 Hz-en! ;) Nekem grafikus monitorom van ezzel a frekkel, de nem is merek újra belépni mondjuk a BF-be, mert agyonvernek, annyira nem látom rajta, hogy mi történik. :K

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Cifu #62 üzenetére

    Az utolsó BF-em nekem is a 3. volt. Ott nagyon éreztem azt a hátrányt, ami a 60 Hz-ből fakadt. Meg abból, hogy csak az alapjátékot vettem meg (P2W). ;) ...de jó példa a WoT is. Azzal már 2012 óta nyomulok és bizony előfordult bőven olyan helyzet, amikor ezért szívtam meg. Grafikus monitor nem játékra való. Szépek a színek, de olyan utánhúzás és érezhető 60 Hz-es frissítés van rajta, hogy a gyorsabb tankokat „kergetem” csak célkereszttel. :) Érezhető ha lightok többen vannak a pályán, hogy nem tudok úgy reagálni a dolgokra és mivel én is szeretek light-tal játszani, hát Tier VI fölött ez már nem annyira megy. Éppen a monitorom frekije az, ami miatt lemaradok az eseményekről, hogy úgy mondjam. :B
    Persze öreg gémer nem vén ember :DDD (nem vagyok még annyira lassú azé') meg a mai monitorok nem fűtenek, könnyebbek, kisebb helyet foglalnak, de azért hiányzik a CRT 120-as frekije néha, amivel UT-ben gyaktam anno az ellent. ;) A ping az egy nagy varázslat, hogy mostanában már simán töredéke annak, ami a betárcsázósokon, vagy a vékony-nyálú internetten elérhető volt. :K
    Respect a CS múltad miatt, de az engem valahogy sose fogott meg. :P :R Az UT nekem nagyon adta, de persze kaptam is az ívet a Quake-es fenegyerekektől. :D
    A kompetitív játékok meg nagyon el tudnak kapni sajna. Éppen azért mert állandó bennük a kihívás. Na ehhez persze idő kell és család, gyerek, munka mellett az, ami a legkevésbé összeegyeztethető az ember életével.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Cifu #81 üzenetére

    A BF'42 alap. Mármint nekünk, de ez is csak azt jelenti, hogy rohadtul öregszünk. Igaz, amikor azt ecsetelem, hogy én egyébként a Pong nevű játékkal (illetve konkrétan a Videoton TV játékon) játszottam először, akkor sokszor csak pilláznak. Mondjuk az meglepő volt, amikor egy startup napon találkoztam egy friss fejlesztő céggel, akiknél otthagytam a CV-met hátha lesz valami és éppen azt magyaráztam, hogy amúgy, ősz fejem ellenére eléggé gémer lennék és felhoztam a Pong-os példát, akkor a 20 év körüli srác csak nézett üres tekintettel. Még a Spektrummal is ugyanez a helyzet. :) Na most a Csokis-Commodore-os játékcsereberékről már nem is kezdek nosztalgiázni, mert minek. ;) Ez van. Szaladnak az évek és a videójátékipar történelme néha még a benne levőket se nagyon izgatja. Pedig lehetne néha tanulni. Na jó, nem a Pong-ból. :D
    Nálam ez a kifele tartás még nem jött el. Leginkább időszakos, hogy mennyire kap el a hév. Az meg a szabadidőmtől függ. :)
    A WoT-tal úgy vagyok, hogy persze látom a változásokat, de igyekszem nem dramatizálni. Ez is változik, mint minden a világon és ha már annyira nem fog meg, akkor ott fogom hagyni, de még mindig úgy vagyok vele, ahogy QuickyBaby is. Találok benne bőven kihívást és éppen sokszor azzal, hogy a nerf-elt, vagy egyszerűen csak eleve gyenge tankokkal nyomulok. Az utolsó 5 évben az volt a szabály, hogy addig nem adok el egy tankot, vagy nem lépek feljebb a azon az ágon, amíg nem lesz vele meg a Tank Ászom. Lassú folyamat, mert azért unicorn nem vagyok. :B Meg annyi időt sem szánok rá, teszek bele, mint akár QB, akár Sircon. All in all agyatlannak még így sem nevezném, mert nem feltétlenül a WoT a hibás abban, ha elindul a lemming train vagy éppen a játékosok még sok éves játéktapasztalattal sem tudják az alapmechanikákat a játékban. :) ...de teljesen megértem, ha így érzel. BTW most éppen szüneten van a kompetitív cuccos nálam is, de csak azért mert veszettül meg akarom szerezni az összes badge-et a Steam-en a Transport Fever 2-vel. :K :B
    Kéthetente egyszer betévedek a WoT-ba játszani, amikor időm engedi, néha sűrűbben is. Ha gondolod vegyél fel. Andrew_Ace néven futok. Nomen est omen. :DDD
    Na jól szétoffoltuk a topicot. Én abba is hagyom. Köszi a csevejt!

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák