Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarri

    senior tag

    Egyszer már egy együttes megpróbált statisztikát készíteni.Tudod;).mobil:Az átlagnál jobb vagy, az átlagnál szebb vagy... :DD De félre a tréfát.Szerintem minden ember követ el olyan dolgokat,amire nem büszke,vagy ha megkínoznák se mondaná el senkinek.És néha szerencsére jótékony félhomály fedi gondolatainkat egy totális berúgás után.És amikor bevillan mégis egy jelenet,hát akkor azt mondom:"soha többé nem bírok a szemébe nézni a barátaimnak,és SOHA TÖBBÉ NEM ISZOM!!!!!! :W Mindez tart a következő totális berúgásig.De úgy gondolom,ezekre a dolgokra szükségünk van,el kell követnünk őket,mert tanulhatunk belőlük jó esetben.Rossz esetben pedig maradunk a sárban,ami jó meleg de észrevétlenül és visszavonhatatlanul húz lefelé,majd belefulladunk.Istenről szerintem Müller Péter fogalmazott a legjobban:"Isten:végtelen lélekóceán,s mi megfagyott cseppecskéi vagyunk.Ezek a mi arcaink,maszkjaink,szerepeink.Ezekre mondtuk hogy "én".De amikor jön a Nagy Olvadás,a cseppecskék,akik voltunk,egytől egyig elveszítik egyéni arcukat,jellegüket,személyiségüket és beleolvadunk a Végtelen Óceánba." És ha megengedsz még egy idézetet,én ezt is a magaménak érzem:"Aki él, örökké él.És ott,felragyogva és tisztán,maszk és jelmez nélkül az igazi arcunkat viseljük majd.És azt látjuk egymáson is.Ottértjük meg,hogy semmi nem volt hiába.Hogy szenvedéseinknek értelmük volt.Bármelyik jelmezed ,sorsod eljátszhatnád újra,csak nincs már kedved hozzá mert végre boldog vagy"

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz adam182 #6 üzenetére

    Nagyon állat film volt!De őszintén szólva,szerintem senki sem akarná,hogy minden percét végignézzék az életének.Ahhoz azért kellene egy nagy adag perverzitás,degeneratív személyiség.És itt nem csak a szexre gondolok,hanem mindenféle elemi szükségletünkre.Na,erről meg eszembe jutott a "Távkapcs"c.film.Hát az is elgondolkoztató ám!Ha teheted, nézd meg.Szia!

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Hakudoshi #13 üzenetére

    Hakudoshi,megtudnád fogalmazni,mia jó a te életedben,és mi bosszant,vagy teszi rosszá az életed?Komolyan érdekel.Lehetsz kegyetlenül őszinte,hisz nem tudja senki ki van a név mögött.

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Hakudoshi #15 üzenetére

    Érdekes hogy én a barátaimmal iszogatás /a vége betépés :DDD / közben szoktam "megváltani a világot",vagyis filozofálni.Gondolom olyankor nektek is magvas gondolataitok támadnak! :D De az is igaz,hogy egy két dolgot csak betépve lehet megbeszélni,főleg ha ilyen fiatal az ember mint te. A világ megértéséhez nekem egyre jobban el kell rugaszkodnom a megérthető dolgoktól. Érdekelne hogy neked a világ megértése mit jelent? Amúgy én úgy gondolom,hogy ha valaki rosszindulatú felém, az legyen az ő problémája, nem az én dolgom. Az országunk tönkretételére,és hogy a világ legyilkolja önmagát,nem tudom mit mondjak...Csak bízom a szebb jövőben...Amúgy neked most az a dolgod, hogy "harcolj"az ősökkel.Szégyen,de annak idején én még a halálukat is kívántam,pedig az átlagnál "normálisabbak" voltak. A személyiséged fejlődéséhez kell a harc,hidd el anyukádék is megtették ugyanezt az ő szüleikkel. Azért büszkék rád,hidd el. Szerintem ne törődj a sok beképzelt,magamutogató emberekkel,hidd el megvan az ő bajuk is. Mutasd meg a világnak,hogy vannak másmilyen emberek is.Legyél te a követendő példa. A lányokkal kapcsolatban örülök hogy változol.Egy jó tanács: ha tetszik neked egy lány,és küldesz jelet,akkor ha nem egyértelműen elutasító,akkor ne add fel,mert lehet hogy csak bizonytalan magában /azt hiszi hogy őt úgy se lehet szeretni/ és ezért nem reagál. -peace and love- :K

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Crystalheart #23 üzenetére

    Tudom én is, hogy nem kellene, és már sokkal kevesebbet "élek" a tudatmódosítókkal. De néha olyan jó lelazítani az agyam! Elvonulni a valóság elől. Élni pár óráig a nagy semmibe,felelősségtudat nélkül. Neked valószínűleg más lelazulási technikád van. Nekem sem ez az egyetlen.

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Crystalheart #25 üzenetére

    Hát,úgy tünik,vannakmég józan gondolkodású,normális emberek.Ennek nagyon örülök! Bár gyanús az "alszom" végén az a sátáni kacaj! :)

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Hakudoshi #27 üzenetére

    Megnéztelek. Hát humorod,az van! Szerintem minden oké nálad, csak még nem kapott el egy belevaló csaj! :) Én már idősebb vagyok, de van sok veled egykorú barátom. Hirtelen 5 jutott eszembe. Példaként: ebből 4-nek nincs kapcsolata, az ötödiknek egy 4O éves barátnője van. A 4-ből az egyik feladta a reményt,nem is próbálkozik /egy kicsit megértem,tényleg nincs sok esélye/.A másiknak egy ideakép van a fejében,ezért szintén nem próbálkozik,mert nem találta még meg /van egy gyanúm,hogy ez csak kifogás/,a harmadik annyira gyerekesen viselkedik,hogy ideig-óráig van barátnője, a negyediket pedig annyi tragédia érte,hogy szerintem ez kisugárzik észrevétlen rá. Mi van veletek fiúk??? :( Nem értem...
    Lehet,hogy most életednek abban a szakaszában vagy, amikor a nem megfogható /materiális/ dolgokat kutatod,/nem tudom,/, de ez nem zárja ki hogy nyitottan,magabiztosan viselkedj,kedvesen közeledj mindenkihez, vállalva hogy nem mindenki fog ugyanígy reagálni. Az legyen az ő problémájuk! :) Nem kell csajoznod, csak legyél laza, szeretetreméltó....

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Hakudoshi #31 üzenetére

    Szerintem Guga van olyan jófej, hogy nem bánja a beszélgetésünket. :K A nem materiális dolgokon azt értem,hogy esetleg elmélyültél olyan dolgokban, ami inkább az elméhez, lélekhez kötődik, nem az emberi ösztönökhöz. Pl: kultúra vallás, művészetek. ezt azután gondoltam,miután megnéztem a képeidet. Az előző üzimben sem bíztattalak csajozásra, most sem foglak. Csak próbáld majd ki amit legutóbb ajánlottam. De minden a te döntésed, nem akarlak irányítani, csak segíteni. :)

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

  • rarri

    senior tag

    válasz Crystalheart #33 üzenetére

    Lehet hogy igazad van,te biztos jobban tudod, hisz férfi vagy. De azért nem árt, ha az ember szeretetreméltó, segítőkész, mosolygós. Bár az is igaz, hogy én alapból ilyen vagyok, és van aki hülyének néz ezért, van aki irigykedik, van aki utál,/inkább nők/, és van aki azt hiszi hogy kacérkodom. De vállalom, legyen az ő dolguk, hogy mit gondolnak. Azért én továbbra is kedves vagyok velük, mert az meg az én dolgom. Boldog Új Évet neked kőszívű bonviván! :D

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Új hozzászólás Aktív témák