Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    én most leszek 26, de 13éves korom óta kávézok... anélkül vérnyomásom sincs szinte :) megiszom a reggeli 1.5adag kávémat, azzal beáll 120/80 környékére és beszámítható állapotba kerülök... most egyébként ritka sz@rul vagyok nem tudom mi miatt... este felébredtem vagy 10szer, egyszer rázott a hideg, takaró alatt... aztán takaró nélkül ömlött rólam a víz... iszonyú fáradt vagyok, a mellkasom meg lüktet kegyetlenül... hányingerem is van meg szédülök... öröm így a meló... étvágyam meg nincs... :( lázam sincs... fene tudja, mi lehet...

    a megfázást hasonló házi praktikákkal szoktam kezelni: kis tömény a fájós torokra, esetleg fokhagyma... rumos tea vagy hasonló :) ha pedig nem használ, akkor coldrex, vagy ha végképp semmi nem használ, akkor orvos...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz guga #12 üzenetére

    én is elég makacs vagyok... :) próbálom felállítani a diagnózist... tegnap este fájt a fogam... (sztk-ban elcseszték 1éve, pedig akkor még semmi bajom nem volt vele... nem tudom miért nyúltak hozzá? azóta magánorvos is rendbetette, de még mindig nem tökéletes... van, hogy hónapokig semmi bajom vele, de időnként nekikezd fájni...) tegnap 2 vodkát nyomtam rá 4-5óra környékén... aztán 7körül 1 hideg sört... de 9kor iszonyatosan fájt még... akkor szedtem be rá fájdalomcsillapítót, hogy legalább elnyomjon az álom és bírjak aludni... az alvás így szenvedés volt, lehet h összeveszett a sör+vodka+painkiller? :) mert ezt el tudnám képzelni, csak hát pár óra eltelt közöttük, nem szabadott volna így fejbekenni... viszont az émelygést okozhatja a fájdalomcsillapító is.. nem is ajánlják huzamosabb ideig szedni, mert kikészíti a gyomrot... ha holnap reggelre nem múlik, lehet h orvos lesz belőle... szerencsére vérnyomásommal nincsenek panaszaim... pulzusom szokott inkább időnként magas lenni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Eastman #19 üzenetére

    hehe... ha valaki gyenge gyomrú ember előtte meginna fél liter tejet meg gyümölcslevet, szerintem az első lejtő végére megtöltené a gatyót :)) nem nagyon szeretem a(z ilyen) hullámvasutakat, szerintem rettegésben telne nekem az a pár perc is... kocsival viszont szeretem a gyorsulást... autópályán rendesen ki lehet húzatni a gépeket és veszélytelenül, ha odafigyel az ember... és ott azért más a hangulat, ha egy párszáz lóerős dög húzza az embert :) itt a hullámvasúton nem komálom, ha egyik pillanatban a gyomortartalmam a tehetetlenség végett az input interfészemen kíván távozni, másik pillanatban meg már az outputon :))

    ui: viszont mivel nem kaptam hányingert a videó közben, szerintem ma elmarad a róka :)) kezdek kicsit jobban lenni...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, megvan mi volt a bajom... hazaértem, lemértem a lázam: 39fok... megettem egy marék gyümölcsöt, ittam egy coldrexet, bedőlök az ágyba és nézem a barca-deportivo ismétlését... :) (legértelmesebb műsor, amit találtam) majd eszek egy tányér zöldséges tyúklevest aztán 8körül még1 coldrex... esetleg egy hideg ülőfürdő... (sz@r, mert nem akarok és nem is tudnék most táppénzre menni, annyi munkám lesz még a héten :( ) holnapra 1ben kell lennem... az a szerencse, hogy elvileg a nehezén túlvagyok már, mert ha eléri nálam a láz a tetőpontját, akkor utána fokozatosan jobban is leszek... na, fekszek az ágyba izzadni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #34 üzenetére

    amikor még szüleimnél laktam, minden reggel befeküdtem 1kávé+1cigi után a kádba 15-20percekre... ott regenerálódtam... gyakran volt, h kiszállás után kapaszkodni kellett a falba... még úgy is h kávéztam, ha meg nem ittam kávét, akkor alap volt a képsötétülés is :)

    lázam lement teljesen... 37most már a hőmérséklet... mellkasom sem lüktet... fejem sem fáj, nem is szédülök... jót tett a leves+gyümölcsök+coldrex... azért alvás előtt még1 coldrexet iszok a biztonság kedvéért...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #36 üzenetére

    nekem csak pár másodpercig tartott kiszállás után... kimásztam a kádból, pár másodperc múlva jött erősen a szédülés... néha meg a sötétülés... kapaszkodtam kicsit és pár másodperc után minden oké volt... hirtelen vérnyomásesés... természetes

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák