Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz Ricardo #12 üzenetére

    Pont erre gondoltam én is.
    Nagyon sokan követik el ezt a hibát, hogy a kompakt szót a kicsivel azonosítják. Alapvetően tényleg nem nagy, de ez még nem elég ahhoz, hogy kompaktnak nevezzük. A lényeg, hogy ami kompakt az "tömör", a rendelkezésre álló helyet maximálisan kihasználja. Tehát mondjuk egy S10 sokkal kompaktabb, mint mondjuk a linkelt S4 Mini, ami irtó helypazarló.
    Persze nyilván nagyobb az S10, de nem abszolút méretről van szó, hanem kompaktságról.

    Ezt már a Sony elrontotta amúgy, mikor behozta a Compact szériáját, a maga helypazarló formájában. De mivel kisebb volt mint az átlag, rögtön rögzült is, hogy kompakt = kicsi.
    Ugyanez megvan az autópiacon is, ott is az átlagnál kisebb méret ugyan a kompakt, de alapvető feltétel a minél jobb helykihasználás. Ami ezt nem tudja, az simán csak kicsi.

  • J.J. András

    őstag

    válasz Ricardo #12 üzenetére

    Te drága...., hanem a 12÷13cm hosszúság a kompakt méret, akkor mi?
    NEM KICSIT írtam, és megindokoltam miért szeretem (és másik is akik nem csak a IT-berkekben dolgoznak) ezt a "kompakt" mérettartományt...
    amit leírtál, az meg szerintem hamis, mert én nem ezt mondtam, sőt, építő jelleggel meg is indokoltam mi a kompakt nekem, meg talán másoknak....

    erre id böfögöd, hogy a kicsi nem egyenlő a kompakt szóval. nem hát, hanem amit a kompakt mérettartomány hordoz magában, tudod Ricsike, nekem volt még Siemens C25-öm és ME45-öm, azok voltak a zsebben hordható telefonok, nem kellett "bunkófonnal" járkálni az utcán, sőt volt rajt rádió, képzeld, és lehetett fülessel hallgatni a Danubius rádiót.... bízám ! :Y

    DE TUDOD MIT :? A TELEFON SZÓ SEM EGYENLŐ A MOBILLAL, MEG A TUDÁS SEM A RICHÁRDDAL..., ezek annyira evidens kijelentések, hogy csak grat :U :R

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák