Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Qbász #99 üzenetére

    véletlenül sem Rád céloztam, hiszen nem ismerlek!
    hozott anyagból (azaz a hozzászólásból) dolgoztam, és csak leírtam ami eszembe jutott, tényleg ne vedd személyeskedésnek. tényleg nem vagyok előítéletes ember, mivel nem mozgok bicajos körökben ezért nyilván nincsenek is ilyen barátaim, akikről véleményt mondhatnék. az a pár akit ismerek távolról, azokra illik a leírásom de ennyi.

    hogyne lenne munka mögötte, pont erre próbáltam célozni. ugyanúgy munka van az állóképesség fejlesztése mögött ahogy például egy gördeszkás trükk mögött. egy ilyen egyszerűnek tűnő trükk például hónapok napi több órás munkája..

    örülök, hogy nem vagy olyan amilyennek leírtam másokat, nyilván azok az emberek sem ilyenek, csak közelebbről kéne megismernem őket :)
    egy délután alatt egyébként én is abszolválom ezt a távot, ebéddel együtt.. motorral, természetesen :DDD

    a kamerára visszatérve: olvastam, hogy bérelni is lehet néhány helyen, de elég nagy a szórás.. szerintem 2000-nél többet nem ér naponta, de már akkor is elgondolkodnék inkább egy Spycam hd #11-en, bérlés helyett saját magamnak.. és ha beválik, következő komoly lépés lehet a gopro..
    na de hol lehet ilyet venni?

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák