Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    Ó, a nyóc ker téma. Nem tudom miért vannak emberek ezrei belebuzulva ebbe a számba. Én a nyugati határ mellett lakok, azért itt is van éjszakai élet, na. Sajnos én is főszereplője voltam évekig, be is kellett vinnem a szervezetbe miatta kilószámra a kreatint, a fehérjét, meg a tömegnövelőt, szóval zajlik ám itt is a történés, csak igazából "senki" nem tud róla. Nem egy lövöldözés volt, drog, osztrákia kurvák, temérdek strici, bűntanyák, egyéb piti bűnözők, akiknek már országosan is nevük van. Csak itt valamiért kicsit csendesebben zajlik az, ami pesten tök nyíltan megy, néha már nekem is teljesen zavaró ha ott kalézolok. Nálunk az a jó, hogy az egész városban bárhol történet valami, persze vannak frekventáltabb helyek, ahol lehet érezni a levegőben a balhé előszelét, de itt is simán az ember nyakába csapják a kést ha nöm teccik azember pofája ;] Volt már nekem is olyan, hogy az utca túloldalán puffogott négy réti nigger, aztán nem mertek odajönni, pedig a purdé közepén voltam, erősen felajzott állapotban, szóval valószínűleg egy sem élte volna túl a történteket.

    Szóval a nyúcker egy berögzött dolog lett, amit az isten sem vakar le róla.

    [ Szerkesztve ]

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák