Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • BYD Dolphin menetpróba

    ma Sokkal kisebbnek tűnik, mint amekkora valójában, ezért aztán nem tűnik elég olcsónak. Pedig ez a hatótáv és felszereltség ennyiért elég gáláns.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz rcsaszi #8254 üzenetére

    Nem akarok a Nexus mellett beszélni, de én is azt venném, kivéve, ha igényed van a strapa mobil létre (munka, sport, ect. kifolyólag). A NS kijelzője, ha nem is sokkal, de nagyobb. Az aksi gyengébb, de mivel GPS-re kérdeztél rá gondolom úgyis szivargyújtóról fogod hajtani, így mindegy is. A Moto tele van fölös vackokkal, az NS pure Android. Ha csak nem veszel nexus prime-ot te leszel a második aki megkapja a 4.0 Android verziót, amiről mindenki csak sokáig álmodozni fog. Ha hajlandó vagy bütykölni, Slukkica alap TSM romja tartalmazza a legúljabb GPS műhold kordinátákat, így se perc alatt "éles" a rendszer. (megjegyzés: egyébként sincs vele gond)
    De ez én vagyok. Gondolom rákérdeztél a Defy+ topikban is, meg a pénztálca is tud segíteni dönteni. Pl.: 16GB microSD kb.:5-6000 plusz forint. A Nexusban van szabad 13GB. Sok sikert a jó döntéshez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák