Keresés

Hirdetés

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz tirszin #4423 üzenetére

    Valóban sok a kényelmi funkció a novában (arról nem is beszélve, hogy igénytelenül néz ki a gyári, de nem kicsit...) és jobban testre szabható. Azonban arra gondoltam, hogy például a gesztusvezérlés is lehet igényel valamilyen processzor tevékenységet és ez kapcsolódik valamilyen rendszerfolyamathoz, ami nem hagyja pihenni a gépet.

    Ha beigazolódik a gyanúm és tényleg a nova okozza, akkor lehet írok a fejlesztőnek.

    Nekem a custom romokból elegem lett egy időre. Sajnos mindig akkor jönnek elő velük a problémák, amikor nagyon kellene a telefon. Legutóbb is 2 hete használtam a purenexust, minden rendben volt vele, aztán jött a fekete leves. Telefonáláskor pörög a számláló, tudok mindent csinálni, csak éppen nem hallanak sem engem, sem én nem hallok mást. Így pedig pont a telefon mivolta vész oda a dolognak. :(

Új hozzászólás Aktív témák