Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lecs@

    addikt

    válasz rayoliviero #7278 üzenetére

    Na... November eleje volt.. 115-120 K körül vettem egy G2 - t másodkézből. Ideális ár volt. Megszerettem. Imádtam az akkuidejét, a kijelzőjét.. De jöttek a ( számomra ) negatív dolgok. Kihangsúlyozom : számomra. Ropogós hátlap. Felesleges LG appok, amiket én semmire nem használok. Csunya színösszeállítású gyári UI. Statusbar vagyis ha lenyitod, telehányva mindennel, ami helyet foglal, és nem használom. Mikrollagok a menüben, itt-ott. Hátsó hangerőt próbáltam megszokni. De közben kaptam egy hívást, 2 nap múlva induljak melózni. Ausztia. Úgyis kellett az útra pénz, gondoltam meghirdetem, és MM - ben veszek újra egy G2 - t. Tehát összképben szerettem ! El tudtam adni jó áron. Ok.

    Kijöttem. Egy hét múlva pénz nálam, irány MM és vesz egy fehér G2 ! Jobban tetszett mint a fekete, ezért ( is ) léptem meg a dolgot. Ott is volt az MM - ben, nem akarok hazudni, de azt hiszem 449 Euroert. Nem kellett nyomkodnom, hisz ismertem. De tudtam, kijött a nexus is. Na mondom ok. Vizsgálat...
    Mind2 egymás mellett....
    Nexus : tiszta, átlátható menü, folyamatos vajsima működés, animációk, számomra jobb fogás , anyag stb....
    Nézem ára 399 Euro... Hm. Féltem a kamerától, mert a tesztek sz@rt írtak róla. Lőttem pár képet. Számomra ok volt. Kijelző nagyon tetszett. Nem tudtam jobbnak ítélni a G2 - ét. Addig addig nyomkodtam, míg megszerettem. Kifizet, bekapcsol, és már jön is a frissítés. Kamera tökéletes lett, állítom jobb mint G2 - é, és tiszta letisztult Stock Androidot kaptam. Ami ugyebár egy fejlesztői telefon, szinte bármit meg kapsz rajta amit G2 - n esetleg hiányolsz. Fizikális dolgokat persze nem. Hátsó gombok ( nekem nem hiányzik ) illetve akku ( mivel én " normál " felhadználó vagyok és nem hard, bőven elég. Simán hozza a nagy átlagot az akkuidő.
    Mivel zenét telón ritkán hallgatok, és nincs is igényem semmi hangtunningra, számomra az sem hiányzik.

    Bocs ha hosszú lett. Ez egy magánvélemény a sok közül. Mint többször írtam, G2 kiváló készülék. De ha bárki megkérdez nem váltanék vissza N5 - ről. Sem Samsungra. G2 pro esetleg érdekel, vagy N6 ha lesz esetleg. Amúgy pl Ferrari kollega elvileg váltott, de nem látom itt a fórumon. Mindenkinek más az elvárása, a teló használása is. Nekem N5 a teló.

    [ Szerkesztve ]

    512 GB

Új hozzászólás Aktív témák