Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13908480

    törölt tag

    Sziasztok, lenne egy-két kérdésem! :)

    Elöszőr is NRTvel tettem fel a gyári "végleges" 5.0át, utána csináltam wipe/data, chachet. A rendszer gyors az akku nem annyira acélos, de lehet csak szoknom kell G2 után, bár ahogy olvasgattam a tapasztalatokat ez a 5.0 hibája, mert 4.4.4 jobb volt. VISZONT, azt ma kezdtem észre venni és tényleg bosszantó, hogy újratölt mindent, chaten (fb) írok vissza éppen és fogja magát és bezáródik, chrome, launcher állandóan újratölt. FR-t érdemes neki tolni? Valaki próbálta már, volt értelme? Illetve, ha titkosítok mi az előnye? Lassul-e a telefon, szívja az akksit, titkosítás után, tudok ugyan úgy feloldásnál csak a "kijelző söprését" használni, vagy kell pattern lock?

    A válaszokat előre is köszönöm :R, egyébként nagyon tetszik a telefon így G2 után!:)
    Oh még annyit szeretnék kérdezni, hogy van 5.0 alá olyan kernel ami támogatja a touch/swipe to wake or off screen funkciókat?:) (Power gombot kímélném)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák