Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mathiassa

    tag

    Sziasztok!

    Gondoltam megosztom egy kis sztorimat. Van egy Nexus 4-em. Majdnem 4 évig ketyegett az eredeti akksival, a konstans szar üzemidőn kívül gondja nem volt, a végére már mutatkoztak jelei, hogy ennek az akksinak vége. Random kikapcsolás, 10-20 százalékos esés a visszakapcs után, stb.
    Elvittem egy helyre, ahol kifejezetten írták, hogy Nexus 4-gyel is foglalkoznak. Az akksit kicserélték, a helyzet sokkal jobb lett. Még jó pár hónapig használtam, aztán ráuntam, hogy a középszarnál jobb üzemidőt és teljesítményt már nem lehet kicsikarni a telefonból, így váltottam. Viszont az elfekvőbe lerakott telefonomban a viszonylag új akksi egyik pillanatban felrobbant. Nem is nyúltam hozzá előtte napokig. Csatolok pár képet. Igazából már ennek is jó pár hónapja, csak nem volt még időm foglalkozni a problémával. Igazából kiváncsi vagyok, hogy szerintetek mennyiből lehetne kijavítani ezt a problémát. Érdemes-e? Eléggé sajnálom, mert póttelefonnak tökéletes lett volna még.


    Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

Új hozzászólás Aktív témák