Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz leslieke #41 üzenetére

    Pont a jóbarátok jutott eszembe! :D
    Én azt otthonra se szedtem le 720p-ben! Konkrétan azért mert csak ebéd közben nézem ~ 5-6 méterről, plusz ez pont az a film aminél a látványvilág nem érdekel.
    Ha jóltudom a teljes 10 évad alig foglal 20-30GB-ot...

    Már én is gondoltam rá, hogy angolul nézzem mert magyarul már vagy 6x láttam mindet, de olyan ki...ott gyorsan hadarnak hogy a felét se értem... :S Skynew vagy CNN-t könnyebben megértem, mint azt...

    Ha mondjuk azt mondod, hogy Startrek, vagy BSG sorozat 720p-ben akkor megértem, mert ott van olyan látványvilág ami miatt érdemes nagyobb felbontásban nézni. De egy olyan vígjátékot ami sok esetben még kép nélkül is élvezetes hallgatni, plusz egy "gagyi" stúdióban egyszerű díszletek között rögzítettek már majdnem 20 éve... Na ott számomra nem számít a kép. Legalábbis annyira nem, hogy letöltsem 720p-ben.
    De nálam itt jön a képbe az, hogy ha már a látványvilágot akarjuk élvezni akkor azt ne 4 colon tegyük. Nekem legalábbis össze sem mérhető a Transformers 1 3,5 colos telefonon (azon próbáltam, iPhone4) és 42 colos TV-n. Tehát nálam a látványvilág már a kis méretnél úgymond összeomlik. És onnantól kezdve nálam(!) nem számít a felbontás sem.

Új hozzászólás Aktív témák