Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutjaaa

    tag

    Sziasztok!

    Csak annyit fuznek hozza hogy 2,5 evet huztam le az Szfvari MM-ben a szamtech osztalyon, a hozzaertesrol a tobbi aruhazban nem tudok nyilatkozni de nalunk abban az idoben kifejezetten toppon voltak az eladok a SAJAT ismetlem SAJAT teruletukon, elarulom neked, volt nekem is olyan hogy megkerdeztek valamilyen termekrol ami nem hozzank tartozott, es en nem tudtam megmondani hogy hol van, de kideritettem es kozoltem az erdeklodovel ha volt olyan kegyes es megvarta, nem pedig duzzogva odebb allt mondvan hogy ez a barom nem tudja mi van az aruhazban. Abba mar nem gondol bele egyik vasarlo sem hogy az MM-ekben kozel 40000 termek van es sokszor az egyes osztalyok kozott atfedes is van emiatt nem tudja minden elado, minden termek pontos helyet. A lehuzasra atterve csak a tobbieket tudom idezni nem ott kell megvenni azt amit mashol olcsobban megkapsz, viszont az is igaz hogy a feheraruban (mosogep, huto etc.) es nemelyik barna aruban (tv, hazimozi, hifi etc.) szinte ki merem jelenteni hogy a legtobb esetben verhetetlen arakon dolgoznak hala a kozponti beszerzésnek. Azonban a kozponti beszerzesnek hatulutoje is van, megpedig az hogy sokszor olyan aru is bemegy egyes uzletekbe amire ott nincs kereslet ezert lehet latni peldaul 27000HUF-ba kerulo 9600-as radeont, de ezeket altalaban nem is veszik meg hanem beragadt termekkent vegzik (ilyenkor szokott lenni az arveres vagy zuzda) es potom penzert elmegy. Arak: az MM-ekben altalaban a kellekeken van a nagyobb haszonkulcs, a nagyerteku cuccokon alig keres valamit a ceg.

    En igazabol egyetlen egy dolgot kifogasoltam az uzletben, megpedig azt amikor eloszor megjelentek 2004-ben az ELTA irhato lemezek es ezekkel egyutt meg par gagyibb cucc, de ezek is ugy kerultek be hogy valamihez "hozzacsaptak" magyarul ha rendelsz tolunk x darab xy markaju kenyersutot akkor megkapod x Ft-ert de ha bevallalsz meg melle x * 1000 db ELTA irhato cd-t akkor meg az x Ft-bol is elengedek y Ft-ot.

    Na bocs hogy ilyen hosszura sikerult, de csak azert irtam ezeket hogy a masik oldal is latszodjon egy picit.

    Udv. kutjaaa

    UI: Csak hozzateszem a Logitech-et kozvetlenul rendelik, de az arkepzesnel irtak ezekre is vonatkoznak.

    [ Szerkesztve ]

    T450, XIAOMI Note 8T,

Új hozzászólás Aktív témák