Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agymenő

    tag

    Sziasztok!

    Egyre sűsűsödő derék és láb fájdalom miatt elmentem egy kivizsgálásra ahol megállapították, hogy porckorong sérvem van. Egyből azt mondták hogy meg fogják műteni. Augusztus 14re kaptam időpontot. Annyi mindent olvastam róla hogy már nem tudom mit gondoljak. Jelenleg is kemény fizikai munkát végzek míg nem műtenek de azért egyre nehezebben viselem. Sokan írjak hogy műtét után is fáj meg ez volt meg az....
    Kezdek most már félni tőle.. Talán meg sem műtetem magam.

    Kérdésem az lenne hogy mennyi idő után lesz belőlem újra "ember" fizikailag terhelhető?

    A másik kérdésem mivel friss kapcsolatban vagyok, hogy mennyi idő után lehet nemi életet folytatni a műtét után?

    Előre is köszönöm!

    AMD Ryzen R5 3600/LC Power 120/ MSI B450-A Pro Max/2x 8Gb Kingston Hyper X 3000MHz/Palit RTX 3060Ti 8Gb Dual/240 SSD Kingstone/1Tb Toshiba HDD/FSP Hyper K Pro 700W/ Rampage CARISMA MESH ATX/24" 1080p freesync LG

  • agymenő

    tag

    válasz biker #3245 üzenetére

    Megérti a dolgot. Csak nem akarom hogy sokáig nélkülözni kellene meg ugye én is szeretem csinálni :)
    Igen jó rehabilitációs gyakorlat :)

    Elég nehéz lesz kibírni. Mindig nyughatatlan voltam szeretek tenni venni dolgozni edzeni. Után hogy én egy darabig csak feküdjek..ahh :(

    AMD Ryzen R5 3600/LC Power 120/ MSI B450-A Pro Max/2x 8Gb Kingston Hyper X 3000MHz/Palit RTX 3060Ti 8Gb Dual/240 SSD Kingstone/1Tb Toshiba HDD/FSP Hyper K Pro 700W/ Rampage CARISMA MESH ATX/24" 1080p freesync LG

Új hozzászólás Aktív témák