Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy g25...

    tudom, hogy drága. de aki sokat akar játszani, és valamennyire meg szeretné közelíteni a valóság érzést, az spórolja össze, és ne kisérletezzen mindenféle vackokkal. vagy vegyen egy mindenféle vibra nélkülit 5-7 k-ért, spóroljon, és amikor összejön, a simát adja el 3-ért, és vegyen g25-öt... :)

    15-30k közötti kormányokkal nem érdemes kisérletezni!
    nekem volt 2 db. 10k alatti kormányom. nézegettem, próbálgattam a 25k körülieket. momo, stb. hálat adok egy barátomnak, aki áradozott a g25-ről. megvettem. nem bántam meg.

    én még nem találkoztam olyannal, aki köpködte volna magát, hgoy miért vette meg. (kivéve azt, aki kifog egy hibás darabot. az persze, hogy nem dicséri...)

    nem az, hogy erősebb a visszajelzés, (ez ugye állítható), hanem sokkal finomabb, tisztább, sallangmentes rezdüléseket kap az ember. amikor kijössz a kanyarból, simán visszaáll, nem kell egy fogaslécen, (keréken) keresztülküzdened magad, némi recsegés, ropogás társaságában.

    aki azt állítja, hogy nem érdemes g25-öt venni, mert a 30k-s kormányoknál nem tud többet, az valószínű azért mondja, mert még nem próbálta.

    az igaz, hogy tényleg csak az vegye meg, aki játszik is vele. aki fél évente 1x előveszi, annak tényleg kár... és nem való a szim bajnokságokon indulóknak sem, mert azok állítólag jobb elerdményeket érnek el sima, minden visszacsatolás nélküli eszközökkel.

    de akit érdekel a feeling, annak nagyon ajánlom, mégha piszok drága is. és ezeket a könyökzsibbasztó vibravackokat, olcsó fogaskerekes recsegőket pedig végleg felejtsük el, (még akkor is, ha nincs lé a drágábbra...)

    az sem véletlen, hogy a kevés hardereszközök egyike, ami évek alatt sem let olcsóbb. (itt most nem a ft romlásra gondolok, az ráadásul drágította is)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák