Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz Neil Watts #82 üzenetére

    Robyeger windows alatti hibára gondolt... ("windows plug'n'play monitor profil-t veszi alapul, ott pedig 75Hz a max.").

    Az hogy linux alatt mi van az most mellékes. Windowst használ a PC felhasználók zöme, merthát azon futnak a játékok, illetve 99.9 %-a. Majdhogynem csak nekik fejlesztik a csúcskártyákat. Driver-ben szűkítsük a kört windows ra.

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz Dr.G. #88 üzenetére

    Ha a megjelenés utáni időszakot nézed, szinte mindig is jobb áron volt az AMD, mint az nvidia. Ami jelenleg van, az már csak menteni a menthetetlent. Ha nem áll vissza arról az nvidia, hogy a népet vakítssa akkor marad az NV elenes hangulat. PL majdnem vettem 9800 GT merthogy az a 8800 GTS 320 as nál mennyivel erősebb, meg jobb. De mikor utánaolvastam, hogy jobb áron van a 4870 es , és erősebb is mint a 9800 , egyértelmű volt mit veszek, mert nem bas*tak át. Szerencsétlen vásárló aki potenciális vásárló egy üzletben, bemegy, nem túl drágát nem is gyengét, ohh 250 GTS, ez csúnya... mert eladják nekik a 3 éves fejlesztést, új árán, és csak órajelben gyorsabb. nemigaz ? Hol látja bárki is aki NV párti ebben a baráti gesztust, felénk vásárlók felé. Nem vagyok egyik párti sem, már ezer éve van gépem. Voodoo 3 assal indultam, és csak azt tudom mondani aki megragad annál az elképzelésnél, hogy ő márpedig csak NV vagy csak AMD/ATI kártyát vesz, meg is érdemli.

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák