Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz tsiga18 #8117 üzenetére

    Akit találnak ilyen hozzáállással... nem sokkal később én is váltottam.

    A jófejségből bent vagyok azt én is igyekszem végletekig leépíteni. Idén eddig 1 volt, 2019-ben 3 alkalom. Előtte volt, hogy 10+, és saját autó, saját idő...
    Most ha otthonról meg tudom oldani akkor talán, és inkább csak ha kérik.

    Olyan nekem is volt, hogy szomszéd nagyváros, 50-60 km, oldjam meg, heti 1 alkalom, kb. 1 évig. Kimentem a buszmegállóba, kértem jegyet számlára. Hívtak 8:30-kor hogy hol vagyok? Mondom a buszon, hol lennék? De miért nem kocsival? Mondom milyen kocsi? Hát a tiéd, ja, hogy az enyém, az sajnos a feleségemnél van, mert Ő vitte a gyerekeket... majd odaérek 40 perc múlva, csak legyenek türelemmel.
    Kis morgás volt, ami akkor lett nagy, amikor 15:00-kor felálltam, hogy oké, akkor ennyi, megyek! De hát hová megyek??? Bocs, 16:20-ra otthon kell lennem, mert a gyereket el kell hozni az oviból! Kocsi meg ugye nincs...
    A számlákat leadtam, nem szóltak semmit, de a harmadik alkalommal már értettek belőle, kis Polo vagy valaki elhozott/visszavitt. Nekem mindegy volt, 1 évig jó volt így :)

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tsiga18 #8117 üzenetére

    "Az első pár alkalom után szőnyeg szélére állítottak, hogy munkaidőn kívül (este + hétvége) nem foglalkozok a beérkező ticket-ekkel, "
    :D :D :D :D :D :D 0-24 munkaidő a mesében sincs :D
    Hatalmas amúgy, jó hogy belépőt nem szedtek :D

    A jó PM ritka kincs, keveset láttam. Általában a "léhűtő" másik neve.
    Amúgy én fel szoktam venni a telefont, de ilyenhez alap, hogy amúgy is csak akkor hívnak, ha komoly baj van. Nem azért, mert nem olvasták, amit átadtam... :D

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák