Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsiga18

    tag

    válasz koby11h #8118 üzenetére

    Idén ilyen nem volt, az új munkahelyem korrekt és vagy kifizetik a plusz órákat vagy lecsúsztatható. Volt példa mind2 opcióra.

    Ami még gyanús volt, hogy az előző helyen "kérték" felvételkor, hogy hordozzam be a telefonszámom a céges flottába és legyen csak 1 számom kollégák és privát célokra. Nem voltam erre hajlandó, kaptam céges kártyát random telefonszámmal. Privát számom nem adtam meg senkinek.
    Az első szabadságom alatt értettem még miért kérték, az a kolléga akinek átadtam szájbarágósan minden folyamatban lévő dolgomat, kb óránként próbált volna hívni a cégesen minden egyes nap. Nem sikerült neki elérni, szabi alatt nem foglalkoztam vele. Ebből is volt morgás, hogy miért nem veszem fel a telefont, de leszereltem őket hogy ha kifizetik (nem akarták) vagy lecsúsztatható akkor felveszem.

    Amit sose értettem, hogy miért fizetik a projektmenedzsereket. Ugyanannyi volt belőlük mint mérnök, de gyakorlatilag mindent magunknak kellett szervezni és egyeztetni, de a PM is el volt "adva". Lehet jobb is volt így, mert nem járt senki a nyakamra és szervezett keresztbe mindent.

Új hozzászólás Aktív témák