Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz bambano #6368 üzenetére

    Ja, meg panel : nem panelban, de társasházban laktam mindig is : pince, tároló a legtöbb esetben van, ott elvan a gumi. Amit most vettünk lakást, ott mondjuk pont nincs, de az "előtérben" (meredek kialakítás) meg van olyan tárolóhely, ahol elfér, és nem zavar senkit.

    Meg kendácsolás : Ezzel a logikával amúgy kendács az is, ha másik OS-t telepítesz egy számítógépre, de akár azt is rá lehet húzni, ha jelszót cserélsz :D (A procicsere meg bűncselekmény :D )
    Szóval nem : amíg szakszerűen van megoldva valami, addig szerintem tök mindegy, hogy ki csinálja (pláne, hogy sokszor a márkaszervizek a leghülyébbek valamihez). Nem véletlenül volt az Apple-nek is baja a független szervizekkel, aztán rájuk pirított pár szerv, hogy nem tilthatja meg a cuccai javítását. .

    Mutogatni való hater díszpinty

  • jokeph

    nagyúr

    válasz bambano #6368 üzenetére

    A centrirozás szükségességével maximálisan egyetértek. Nem is hagyom ki egyetlen gumiváltásnál sem.
    Az izzócseréje sok mai járműben elég cinkes, nehézkes, és van olyan ahol tényleg kell a szervíz/szervíz szintű tudomány. Már a '97-es MKII-es Mondeoban is az első izzók bármelyikének cseréjéhez doktori, gyerek méretű kéz kell, az első bőrfolytonossági hiány beszerzésénél továbbgondoltam ezt a dolgot, és arra jutottam, hogy a kicsi kazánkovács kezeim miatt is meg amúgy is egyszerűbb az egész lámpatestet kibuktatni, megvan 2 bolhából meg 4 csavarból, kb. 5 perc. :D Hátsó lámpánál csak egy takaró filcet kell levenni.
    Ebbe a kocsiba fék egyszerű alap computer van, semmi nem hozza zavarba, lehet vontatni, tologatni, aksit cserélni, bikázni az alapvető szabályok betartásával.
    2005-ös MK3 Mondeo detto, ebbe komolyabb a computer, de ez sem sértődős, csak az akksi állapotára érzékeny fokozottan.

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák