Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hcl #14802 üzenetére

    A hétvégén nyitva tartónál vissza is jeleztem, azt hittem, érdeke a tulajnak is, hogy pontos adatok legyenek róla.

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • parandroid

    nagyúr

    válasz hcl #14802 üzenetére

    "Amúgy egyfajta társadalmi mobilitás az is, ha könnyen eljutsz melózni (kis falvak esetén ez is marha nagy gond)..."

    Németeknél imádom az úthálózatot. Mindenhol gyorsforgalmi, vagy konkrétan autópálya. Lakott területen csak az induló, és céltelepülésen haladsz. Magyarországon teljesen "normális" az, hogy a települést kettévágja egy (akár egyszámjegyű) főút. A másik meg eleve a nyomvonal-vezetés. Jó, itt sem elvágólag, egyenes vonalak mentén jelölték ki az utakat, de nem is az a részeg kocsis által 300 éve meghúzott nyomvonal van (úgy-ahogy) leaszfaltozva, mint a nyugat-balkánon.

    pn4hvq: Az elmúlt 20 évben 6 alkalommal költöztem. 2x Mo-n, 4x a németeknél. 2 gyerekkel. Igaz, ez csak egy iskolaváltást jelentett nekik, mert a kiköltözésen kívül a többi költözés arról szólt, hogy csak lakást/házat cseréltünk, olyanra, ami az igényeinknek jobban megfelelt. Mo-n volt házam, vidéki kistelepülésen, nagy nehezen el tudtam cserélni egy lakásra, így nem költöttem az elmúlt 10 évben rá az árát még egyszer a karbantartásra. Vidéken nagyon nem 100 milliót ér egy normálisan felújított ház. Papíron a negyedét talán, de vevőt meg úgysem találsz rá, mert évente 5%-kal csökken a település lakosságszáma. :(

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák