Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz hcl #5650 üzenetére

    Az a baj a céges emaillel, hogy akkor ha jön valami, mindig megnézném és rápörögnék. Így meg jól elvan a polcon a telefon :)

    hobizoli: A jó öreg Cyrix 6x86. Nekem előtte egy AMD 5x86-osom volt, (az inteleket nem tudtuk gimis korunkban megfizetni) azt lehetett tuningolni P75-ről P90-es szintre, utána jött a jó kis Cyrix, de talán csak PR166-os. Azt egy Slot1-es Celeron333-as váltotta.
    Tseng ET6000-ese csak a haveroknak volt, nekem Trident 9000c, amit aztán 8900D-re váltottam "vissza", mert abba lehetett pakolni ramot. Aztán S3 Trio 32 (anno 32e Ft-ért), Trio 64V+, majd az első fél-gyorsító, az s3 Virge (1999 környékén). Itt meg is szakadt az S3 sorozat, Savage-em sosem volt, csak az említett havernak, de bugos volt nagyon, viszont Metal API alatt baromi gyors volt. De Voodoo-ról álmodni sem mertünk, annyira drága volt. (most van egy a polcon, már nem tudom, hol kukáztam :) ) De nekem sosem volt 3dfx-em. Én a másik vonalon mentem :), RivaTNT2 (Diamond Viper V770) volt talán az első komolyabb kártyám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák