Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz KROK640 #31752 üzenetére

    A közepénél, amikor nekiálltál előre dolgozni, akkor csilingelt bennem a csengő, hogy ezt biztos beszívtad...
    Nekem is van 2-3 ilyen projektem. Plusz egy más jellegű, amit én mondtam vissza (nem tudtunk megegyezni arról az összegről, amiért beállok húzni a szekeret) néhány hónap előkészítő meló után, De ők nagyon jól elindultak az én alapjaimmal pár hónapra rá. Igaz itt felajánlották, hogy állítsak ki egy számlát az eddigi munkáimról, de akkor annyira bedobtam a durcást, hogy még ezt is elutasítottam. Bíztam bent, hogy beárazza az eddigi munkámat (munkaórában tudta, így nem lett volna nehéz) és honorálja szó nélkül (akár számla ellenében, akár megbízásival).

    #31758 MasterMark - üdv a való világban :DDD vagyis a közszféra végein... Mert vállalati környezetben ez megvan, de egy közintézménynél kb. lehetetlen...ahol én voltam, ott egy vázlatos hálózati rajz sem volt. 1 év után is kerültek elő aktív eszközök a szekrény mögül, a falból vagy az asztal alól. Végpontok, amiknek nem volt meg a vége, aljzatok, amik nem voltak a rendezőbe, de mégis aktív volt.

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák