Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    válasz nyiriisi #19 üzenetére

    Ez is egy vélemény. Örülök, hogy Te elégedett vagy, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

    Nem egész 3 percembe került lefagyasztani, holott csak az alkalmazásokat váltogattam, hogy milyen sebességre képes. Utána csak az újraindítás segített. Használata kényelmetlen, érzékelése pontatlan. Egymás mellett volt kiállítva a két tipus, láttam a méretét. Tud a végtelenségig várni, ha olyat kérsz amire nem számít. Pl indítottam egy böngészőt, de nem tudtam előre, hogy nem volt netelérése. Végtelen ciklusba kezdett.
    Felhasználó barátnak abszolút nem nevezném. Az igaz, hogy egyszerű mint a bot, de nálam a kettő nem ugyanazt jelenti.

    Akkor nekem az átlagosnál magasabb igényeim vannak, ha nem ugyanazt találom az életben, mint amit a cikk elolvasása után vártam.

    A továbbiakban minek strapáljam magam, ha csak a személyeskedést kapom, mert ellent mertem mondani. Egyszerű én nem veszem meg, Ti pedig használjátok egészséggel.

    Még a Te válaszod volt a legértelmesebb, mert Te legalább leírtad, hogy mi tetszik neked benne.

    ui: Egyébként tudom, hogy ez a cikk konkrétan az érintésérzékelésről szól, csak éppen itt untam meg, hogy a csapból is tab folyik, szerintem érdemtelenül.

    Részemről befetéma, csak innentől fenntartásokkal kezelem az írásokat, vagy bizonyos cikkírókat.

Új hozzászólás Aktív témák