Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheTruth

    tag

    én javasolnék olyan témát a blogba, hogy mit is lehet kezdeni ezzel a képernyővel. értem úgy, hogy jó-jó az érintőképernyő, de igazából a trendiségen kívül nélküle is meglennénk. a szent ötös funkció: internet, email, játék, zene, video, igazából bármelyik mobilon elérhető már, így szerintem ezek nem túl érdekes dolgok. az érdekes ott kezdődik a táblagépeknél, hogy jegyzetelés, pdf olvasás, pdf-ben kijelölés, rajzolgatás, stb. nincs ipadem (és sztem nem is lesz), de első google keresére az iannotate és a sketchbook pro jött ki. na most látom utóbbi androidra is van már. de például van e iAnnotatehez hasonló dolog andoidra?

    én pl. nagyon sokszor csak azért hordok 2-3 kilós laptopot, hogy pdf-eket nyitogassak (nagyon sok van, egyetem...), meg a szokásos email, internet, video esetleg. na ezt nagy felszabadulás lenne ha a jövőben ki tudná váltani egy alig fél kilós szerkezet, amit nem kell meggondoljak h mikor viszek magammal mert nehéz. arról is szívesen olvasnék, hogy hogy működik akár a sketchbook pro itt, mibe ment, milyen gyorsan lehet egy lefirkált képet átküldeni másoknak, milyen könnyű csatolni, vagy esetleg belerajzolni, rendszerezni.

    tehát -szerintem- az lenne érdekes hogy kipróbáltok stylusokat, mutattok androidos megfelelőket azokra a dolgokra amik igazán kiemelik a táblagépeket a sorból. mert -szerintem- igazán csak ezek emelik ki. vannak érintőképernyős laptopok, de azok megint csak nehezek... jó hogy lehet rajta need for speedezni, meg sorozatot nézni, de ezt már csomó portable eszközön meg lehet csinálni.

    persze a javasolt témáimnak utána lehet keresni neten, de ha már van egy ilyen blog, gondoltam ötletelek :D

    [ Szerkesztve ]

  • TheTruth

    tag

    válasz dr. Kind #20 üzenetére

    viszont kívánom a Kellemes Ünnepeket! :) majd ha pdfre kerül sor, lci mindenképp ejtsetek pár sort arról, h van e olyan android progi amiben lehet highlightolni, commentelni ill. esetleg belefirkálni a pdfbe. az nagyon izgalmas lenne -főleg nekem :D-. tetszik a tematika! hajrá hajrá :DD

Új hozzászólás Aktív témák